Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sokszor megharapott a csincsil...

Sokszor megharapott a csincsillád? Fájt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon szelíd volt sose harapott meg!
2010. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
ha ezt most azért kérdezed mert atied csinál ilyet ajánlom hogy gyorsan neveld meg mert lehet hogy téged nem zavar de ha egy kisgyereknek nekiugrik és megharapja a szülők lazán feljelenthetnek és akkor a kutyusod könnyen az állatorvosnál végezheti altatáson...
2010. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem nekem még nincs csinim

De a csincsilla mióta kutya? :D

2010. márc. 16. 21:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem még nem haraptak meg, bár a kisfiú morog,ha kiveszem, de utána megnyugszik és nagyon nyugodt.Volt többször is,hogy szándékosan odatettem az ujjamat a szájához, hogy megharap-e, de nem harapott.Volt,hogy kivettem, a mellkasomra tettem, betakargattam és elaludt. :)

Tündériek, bár szeretnek rosszalkodni,ha szaladoznak a szobában, de látszik, hogy jól érzik magukat. Gyönyörűek egyébként, hihetetlen vastag, selymes bundájuk van, szinte nem látod a szőrszálak tövét annyira vastag és hosszú.

2010. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nee!Valaki nem tudja mi az a csincsilla?:P lol

Okoskodó emberek!Olvassátok el a kérdést!:)

Egyébként iszonyat cuki ahogy próbál félelmetesen morogni, de a miénk még sosem harapott meg!

2010. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem már sok csincsillám volt,mert több alom is született.Nem haraptak.Mielőtt cisncsillát vezsel,nagyon fontos hogy minél többet tudj róla.Nem játék,komoly felelősség.Akár 20-25 évig is élnek,tehát érdemes megfontolnod,hogy az 5. év után ne dönts úgy hogy unod,és kidobod.Kell nekik megfelelő táp,ezzel nincs gond,mert szinte minden állatkereskedésben kapsz csincsillatápot,de kell nekik kvarcmentes homok,hogy bundájukat tisztán tudják tartani.Olyan szobába kell őket raknod,ahol kis engedheted,és minél nagyobb ketrec,hogy tudjanak mozogni,ugrálni,ezen kívül szükségük van fára,vagy valamilyen fogkoptatóra,és fontos,hogy legyen társa(nem ember vagy macska,hanem csincsilla,ha szerencséd van kijön tengerimalaccal is),mert egyedül depressziós lesz,és belehalhat.Ez komoly!FONTOS hogy ne férjenek hozzá semmilyen vezetékhez,mert MINDENT megrágnak amit találnak.Gyakran kell a ketrecet takarítani.Jól gondold meg,mielőtt megveszed,és olvass bővebben utánna.
2010. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze hogy fájt nagyon is és utána be is gyulladt az ujjam!
2010. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem még nem harapott meg egy csincsilla sem. Volt egy 3 hónapos lány csincsim ő mindig lepisilt :D Nagyon vicces volt!:D
2010. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 9 éve van már csincsillám, de még soha nem harapott meg. Ha valami nem tetszett neki, csak arrébb tolta a kezemet a mancsával. Imádnivaló állatok.
2010. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!