Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 14 éves vagyok, melyik rágcsál...

Lizzy93 kérdése:

14 éves vagyok, melyik rágcsáló lenne az előnyösebb, úgy, hogy még nem volt ilyen kisállatom (eddig hal meg macska volt). (törpe) Hörcsög vs (rövidszőrű) Tengerimalac?

Figyelt kérdés
És szeretném tudni mindkettő előnyeit, hátrányait is. Előre köszi a segítséget :D !!!

2015. okt. 24. 17:54
1 2
 11/13 anonim válasza:
hát... a hörcsög sokkal mozgékonyabb szóval ha a szobádba tartanád készülj arra hogy sokat mozog :D nekem tengerimalacom van szerintem őt sokkal inkább lehet simogatni,és kevésbé félénk (persze eleinte sokkal ijedősebb)
2015. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
A halat, hörcsögöt, apró szarokat, etesd meg a macskával, a macskát pedig vidd be az állatkertbe krokodileledelnek!
2015. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem a tengerimalacot vedd meg, mert az egyik ismerősöm apja orvos és azt mondta, hoyg nagyon sok betegséget terjeszt! De ha szeretnél hörcsögöt, akkor sok boldogságot hozzá, csak vigyázz vele!
2015. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!