Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam szobatisztas...

Hogyan szoktassam szobatisztaságra 6 hetes nyuszimat?

Figyelt kérdés
Kicsi nyuszimat most vettem (vasárnap). Már van wc sarka, de mióta betettük a wc-jét, nem hajlandó oda pisilni. Bogyózni meg össze-vissza bogyózik. Hogy szoktassam a wc-jére? Egyáltalán lehet ennyi idősen rászoktatni, hogy egy helyre pisiljen?
2010. márc. 17. 16:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ezt csinálja az 5 hetes kis nyuszim de csak úgy tudod szobatisztaságra nevelni ha az egyik sarokba berakod a kajáját a másikban pedig szépen elfér és akkor oda fog bogyózni nem szerte szét!:)

jó nyuszizást!:)))

2010. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként az egyik sarokban van a kajája, és szinte csak oda bogyózik...Nem tudom miért. Akkor bogyózik, mikor eszik...
2010. márc. 21. 15:34
 13/14 anonim válasza:
Hozzám 4,5 hetesen került a nyuszi. A kezdetektől kint volt napi pár órát esténként és nagyon kezes lett. Én úgy neveltem szobatisztaágra hogy csak az alomtálcábaba tettem forgácsot, máshova nem. A bogyókat pakolgattam át az alomtálcába, így aztán végül már alig van 1-1 bogyó a ketrecben elszórva. szerintem kiengedheted a nyuszit, max ha pisil bogyózik akkor be kell zárni rögtön hogy összetudja kapcsolni magában rosszat csinált.
2010. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, én is így gondoltam. Ma voltam Fressnapfban, ott mondták hogy az a legjobb, ha csak a wc-be teszek almot, mert ahol alom van, oda fog pisilni/bogyózni. =) Holnap kipróbálom. Köszi a sok segítséget. =)
2010. márc. 21. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!