Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol találok neten egy zárt,...

Hol találok neten egy zárt, modern tengerimalac ketrecet ami nagy is?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nagy méretű tengerimalac ketrecet venni. Olyan kellene ami felülről nyitható, és legyen zárt is, mert a jelenlegiből kiszórja a forgácsot és már nagyon unom seperni. Neten talán olcsóbb? Sajnos nem tudom mi lehet ezeknek a fedett ketreceknek a neve, de láttam már ilyet valakinél.

#állat #tengerimalac #rágcsáló #ketrec #malac #kellék #kisemlős #ketrecek tengerimalacoknak #cocál
2014. febr. 9. 08:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az acanashop-on vettünk 100-as nyúlketrecet, nagyon batári áron vannak, sehol sem kapsz olcsóbban. Ennek nagyon magas a tálcája, még soha nem szórták ki belőle a forgácsot.
2014. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kínzás teljesen zárt ketrecben tartani a malikat, keress magas tálcásat.
2014. febr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt még elfelejtettem, hogy a malacokat nem is szabad zárt oldalú helyen tartani, a vizeletből felszabaduló ammónia káros az egészségükre, jól szellőző ketrecben kell tartani, a nyúlketrecnek magas a tálcája, és nem engedi, hogy kiszóródjon a forgács.
2014. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
jajj nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Ezt nem is tudtam, hogy a teljesen zárt az egészségtelen, nem szeretném ha kínlódnának, imádom a kucukáim <3 :/ valóban ha belegondolok, nyáron még is bepárásodhat. azt meg nem szeretném, hogy a vizeletükben "szaunázzanak". akkor a magas tálcás nyusziketrecek közül milyet ajánlanátok? a környező állatkereskedéseinkben nincs nagy választék, ráadásul drága! Első válaszolónak: Megnéztem az oldalt, amit ajánlottál, és nagyon jó, van 3 ketrec is, ami nagyon tetszik onnan :) köszönöm Nektek!
2014. febr. 11. 21:43
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz jó ketrecet deszkákat is rögzíthetsz a ketrec lenti részéhez, és kész a magas tálca.
2014. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt a nyúlketrecet vettem, amihez van itató, szénatartó, ház, és teljesen ingyen szállították. Ha jól emlékszem, 10 ezer körül volt az ára, ennyiért egy kereskedésben jóval kisebbet kapsz felszerelés nélkül. Az acanashop megbízható, gyorsan szállít, szénát, tápot is onnan szoktam rendelni, havonta van egy ingyen szállítás kupon mindenkinek értékhatártól függetlenül.
2014. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez az, amit az előző is javasol, én is ezt ajánlom:

[link]

2014. febr. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! Megnéztem, és megrendeltem! Tápot is vettem ott meg egy csörgős fűlabdát. Alig várom már, bankon átutaltam az árát, mert ajándékot ígérnek a cuccok mellé :))) de milyen ajándék lesz? a malacaim nagyon boldogok lesznek benne az bizti <3 most is amikor kipucoltam őket, hát az valami tündéri ari volt, mert a friss forgácsban így feküdt az egyik kucum és így nyújtózott, hasalt, kúszott <3 tetszett nekik! :) olyan cukik, most is muttyognak itt mögöttem <3 megeszem őket, olyanok mintha a gyerekeim lennének, úgyhogy azt a ketrecet nagyon várom! :) még egyszer nagyon köszi a segítséget, tetszik a webáruház is! szerintem a jövőben már itt fogom megvenni a dolgaikat, mert a boltban kétszer ennyi egy ilyen :/ az acanashop -ban tényleg olcsó, és nagy a választék. :)
2014. febr. 16. 18:59
 9/18 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült megrendelned. Én is utaltam, mikor rendeltem, egy fogkoptatót és egy zacsi szénát adtak mellé ajándékba, de gondolom ez változik. Legyen sok örömöd a malacokban és az új ketrecben! :)
2014. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Linket amit belinkeltek az 1. kép a piros nekem is abban vannak a 2 Tengerimalacom annyira szeretik ! Nagyok kultúrált hely !


Bocs,hogy offoltam!

2014. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!