Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha nem bírok velük?

Mit tegyek ha nem bírok velük?

Figyelt kérdés
Volt egy nyuszim tavaly meghalt szegénykém, és facebookon van ez a nyuszis oldal és lehet örökbe fogadni kidobott nyuszikat és nagyon szeretnék csak a szüleim nem akarják,hogy a szobámban legyen a régit is utálták de szerintem ha haza állítok vele úgy se tudnak már mit csinálni meg felnőtt vagyok csak sajnos még velük lakom 23 évesen ne ők mondják már meg mi legyen.
2015. nov. 7. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek inkább lenne helye a szülő-gyerek kapcsolatok témakörben, mint az állattartásban.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2015. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj itt? 23 évesen ne mondják meg vagy a megoldás a nyuszi ügyre?
2015. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

23 évesen már nem ártana, ha egy négy soros szövegben nem csak az első betűd lenne nagy.

A kérdésedre válaszlova pedig, de bizony, ameddig velük laksz addig nagyrészt ők mondják meg mi legyen.

Ha nem akarsz engedélyt kérni akkor meg mi a kérdés? Állíts haza egy nyuszival, aztán harcolj velük, ha ki akarják rakni. Ha meg nem, úgy is jó.

2015. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én biztos cefetűl berágnék ha a fiam annak ellenére hogy valamiért nem engedem beállítana egy nyúllal. Vagy bármilyen állattal.És nem az állatokat utálom (van itthon akvárium,yorki,macska)hanem azt ha kész tények elé állít. Majd ha lesz a gyerkőcömnek egy saját lakása tőlem vízilovat is tarthat. Szerintem amíg a szüleiddel laksz ezt a "nehogy már ők mondják meg" gondolatot fogadd el.Nem lehet hogy az előző nyuladat azért "utálták" mert nem foglalkoztál eleget vele,pl. helyetted takarították?
2015. nov. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!