Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyszerűen nem bírok a szüleim...

Egyszerűen nem bírok a szüleimmel élni. Apám idegbeteg (szó szerint) :káromkodik, mindent tör össze, kritizál mindenkit. Anyám is mindenbe beleüti az orrát. És muszáj velük élnem, még egy évet! Mit tegyek, hogy elviseljem ezt az egy évet? 19/lány

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem kötelező velük laknod, elmúltál már 18, költözz el.
2015. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

#1 Szerintem anyagi okok miatt. Most mit csináljon a kérdező, szüljön egy lakást?

Visszatérve, a te helyedben örülnék, hogy már csak egy év van hátra :) Hidd el, gyorsan elszáll az az egy év, próbálj meg a jóra koncentrálni, és még gyorsabban elmegy :)

2015. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Menjen el dolgozni, ahogy más is tenné.
2015. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
De ha még nincs érettségije, mihez kezdjen? Ki kell valahogy bírni.
2015. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Nincs barátod akihez elköltözhetnél?
2015. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos mindig kicsúszik minden munkalehetőség a kezem közül, meg utca seprő is lennék csak tudnék elmenni már innen. És egyik ismerősöm szervezett be dolgozni, jövő júniusban megyek külföldre.És az is probléma, hogy hiába vagyok nagykorú, a szüleim egyszerűen nem hagynak menni... Barátaim meg úgy nincsenek, akihez mehetnék,nagyszüleim nem élnek...mehettem volna nagyszülők lakására de apám eladta.. Szóval ez a helyzetem. Igazából nem iskérdés akart lenni, csak már kínomban ide jöttem sajnálkozni :)) (így jobban belegondolva)
2015. aug. 25. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan barátnőd, aki a szüleivel nagy házban lakik (esetleg devizahitelesek) és minden forintnak örülnének? Talán lenne ott egy kiadó szoba. De a szüleidnek ne mond semmit, pakolj össze és menj. Az a fontos, hogy megértsék, nagykorú vagy, le kell szakadnod tőlük. A jó kapcsolat azért megmaradhat, de nem vagy már mama pici babája.
2015. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!