Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsögnek nem ártalmas...

A törpehörcsögnek nem ártalmas a Momo ball?

Figyelt kérdés

2015. nov. 14. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

20 percnél tovább ne legyen benne, akkor nem ártalmas.


Én többnyire akkor szoktam az aranyhörcsögömet bele tenni amikor takarítom a ketrecét.

2015. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erről ugye nagyon megoszlanak a vélemények. Az egyik irányzat szerint azért szalad benne, mert meg van rémülve és ki akar szabadulni. Én azt mondom, mivel a höriket nem kérdezhetjük meg őket erről, minek kockáztatni? Én úgy látom, ez inkább a gazdik kényelmét / szórakozását szolgálja, arról nem is szólva, hogy a hörcsög számára teljesen természetellenes közeg. (Takarításkor tedd hordozóba vagy egy műanyag dobozba.)
2015. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Az hülyeség, hogy takarításkor műanyag dobozba akármibe tenni a gömb helyett. A gömbbe legalább tud szaladni és kell neki a mozgás, egy dobozba meg aztán tényleg csak szenvedne, a gömböt viszont még élvezheti is!


Én pedig tudom, mikor akarnak kijönni. Akkor amikor megállnak és kaparják, észre lehet venni ha már nem akarnak benne lenni, de amúgy 20 perc-nél ne legyen benne tovább. Egy hörcsög meg is tanulja irányítani a gömböt oly módon, hogy nem megy neki mindennek, hanem lassít ha kell, és kikerüli ha kell az akadályokat. Ez az én saját tapasztalatom!


Amúgy meg én csak takarításkor rakom bele, szabadon szokott lenni mindegyik 30 percet minden nap persze külön-külön, egyszerre nem engedném őket le és nem is raknám őket össze.


Üdv.: 3 aranyhörcsög szerető gazdija

2015. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!