Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi kell még egy dzsungariari...

Mi kell még egy dzsungariari törpehörcsögnek? Jól tartom így? Lent

Figyelt kérdés
Ma délelőtt megszántunk egy hörit a kereskedésben, és hazahoztuk. Ketrecünk volt, a többi felszerelést ott megvettük. Ez van a ketrecben: egy nagyobb réteg forgács vana höri alatt,a tálba hörinek való magkeveréket tettem és egy kis uborkát ragtam melle. Ezen kivül egy kis golyós önitató és egy kerék vann benn. Van még egy wc papír guriga is benn.

2015. okt. 26. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ami még nagyon fontos: odú, fogkoptató.

Amit még nagyon szeretnek: széna, egy kis tálkában csincsillahomok (ezt használhatja alomnak, de hemperegni is nagyon szeretnek benne)

Persze plusz játékok:) Ételkeresők, bújók stb. Hely függvénye, mi fér el, mi nem.

2015. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kocog válasza:
100%
Még a fogkoptatót és a házikó hiányzik a ketrecéből.
2015. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ez így majdnem elég neki, még egy kis házikó, vagy valamiféle búvóhely jó lenne, úgy már tökéletes lesz :) De ha a WC papír gurigát használja annak, és nem tépi szét, az is megfelel.

Az én hörim imád belemászni a szénába is, így neki mindig van bent egy nagy maréknyi széna. Ezt is kipróbálhatod, de ez tényleg nem szükséges, csak egy + dolog.

Jó hörizést! :)

2015. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló vagyok, kimaradt a fogkoptató, amit már előttem is írták. Erre a célra legjobb szeribtem egy (nem mérgező) faág.
2015. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Holnap akkor elmegyek mèg egy fa oduért. Van a kertünkben mogyoróbokor. Ennek ága megfelel neki fogkoptatónak?
2015. okt. 26. 18:09
 6/14 A kérdező kommentje:
Amit plussz dolognak írtatok azt is megnézem majd mennyibe kerül. Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2015. okt. 26. 18:10
 7/14 anonim ***** válasza:

Tenyésztők oldalán nem találtam leírást a mogyoróbokorról. Szerintem azt tehetsz be neki, mert a csonthéjas fák ága mérgező a hörikre nézve. Belinkelem az oldalt. :)

[link]

2015. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 26. 18:53
 9/14 pisztoly5 válasza:
50%

Nem annyira szükséges fogkoptató :D

De ezt az dönti el aki tartja :)

Általában ha nincs fogkoptatójuk, akkor a ketrecet használják annak.

2015. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, utolsó, én egyáltalán nem hiszem, hogy a ketrec rágása kiváltaná a kb. 50 ft/db-os fogkoptatót! Rémes ötletnek tartom, ami a hörcsögnek is rossz (nyilvánvalóan nem egészséges neki), a ketrecet is hazavágja, és a gazdi idegeit is csak nyűvi! Ezen igazán kár spórolni!
2015. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!