Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög csincsilla vagy...

Hörcsög csincsilla vagy tengerimalac?

Figyelt kérdés
nemtom milyen állatot kérjek írjatok tulajdonságokat,vagy más kisemlősöket esetleg kisemlősökkel foglalkozó oldalakat
2010. márc. 20. 10:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Kedves 11:36-s!

A hörik nem unalmasak! A dzsungik pl. nem is alszanak egész nap, írtó aranyos állatkák. És nem is zavaró a mozgásuk este. Főleg ha csak 1 van.

2010. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nekem hörim (dzsungi) is van és tengerimalacom is. Mind a 2-őt ajánlom, nagyon aranyosak, a malac talán jobb, mert a hörik nappal alszanak és ha felkelted őket elég durcásak, a malacok fent vannak nappal is, többet lehet így velük foglalkozni, viszont malacot 2-t érdemes tartani, mert nem szeretnek egyedül és lehetőleg 2 egyneműt. Viszont nekem volt vadászgörényem is, nekem ő kedvencem, (de a páromnak nem tetszik, így nem vehettem sajnos) vele lehet a legtöbb mindent csinálni, de több foglalkozást igényel, mint a másik 2! Hörcsögök: [link] Tengerimalc: [link] Vadászgörény: [link] Remélem tudtam segíteni...
2010. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... Itt van egy jó csincsillás oldal is: [link] Jó böngészést!
2010. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
patkány.nagyonjó és egy idő után követni is fog és nekem szobatiszta is.szval nagyon jó pofa
2010. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
előző ja és egy hónapban csak 290-ft-ot kell rá költeni
2010. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Höri!!! volt aranyom roborovszkim és most dzsungim mindegyik tünemény :)
2010. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
TENGERIMALAC MINDEN KÉPPEN!
2010. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Szíriai aranyhörcsög, vagy patkány

[link]

Néz körül, és írj, ha kérdésed lenne még velük kapcsolatban. :)

2010. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

ezt miért emelted ki, ennyi válasz nem volt elég??!!


már amúgy írtam, hogy tengericoci: aranyos, simogatni való, okos :betanítható trükkökre (még ha sokan mondják, hogy buta, akkor is nagyon okos!!), vicces is tud lenni, nagyonigényli a foglalkozást, elég zabagép, nem elég neki kis hely, társaslény-szüksége van egy társra, lehet, hogy elvan anélkül is, de társsal sokkal jobb lenne az élete, foglalkozni kell vele, lehet neki alagutakat, meg hasonlóakat gyártani, "játszani " vele



hörcsög: elég mogorva tud lenni, nem annyira lehet szeretgetni, annyira "játszani " vele se, kis helyen elfér, sztem biztos kevesebbet eszik, elvan egyedül is, ő is naon aranyos


csincsilláról nem tok mit írni:D

2010. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nos csincsillám még nemvolt, a hörcsögről tudom hogy nemsok értelme van mert harapnak, és nem lehet velük játszani(legalábbis az öszes ismerősöm ezt tapasztalta akinek azok voltak) nekem mindig is tengerimalacom volt, és igazán édesek :) ritka amelyik harap, és ha harap is idővel később amikor már szeret téged akkor már nemfog, és a hangodra beszélnek neked és odajönnek hozzád :) én őket ajánlom
2010. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!