Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen oka lehet annak hogy...

Milyen oka lehet annak hogy az 5 hetes kis törpenyuszim ide-oda futkos a ketrecében?

Figyelt kérdés

Az 5 hetes nyuszim egyfolytában futkozik a ketrecében és nem tudom hogy mi baja lehet!!!

Talán fél?

Legyetek szívesek segíteni!


2010. márc. 21. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fél. Csinálj neki valami kuckót, ahova elbújhat, pl. egy dobozból. Később, ha megnő, kiveheted majd. De, lehet, hogy csak "bolond", a miénk már nagyobb, de néha teljesen bepörög, akár a ketrecében van, akár kinn a lakásban. Össze-vissza futkos, ugrál. De ezt inkább jókedvében. Aztán lecsillapodik...
2010. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

oké de ezt hajnalban csinálta és alig bírtam tőle aludni!

talán a sötétben fél?

2010. márc. 21. 12:03
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem fél.Kiszoktad engedni futni? mert hanem akkor valószínűleg azért futkos a ketrecében.
2010. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem szoktam kiengedni csak az ágyra mert azt mondták az állatkereskedésben hogy még ne engedjük ki csak pár nap múlva!

De akkor megpróbálom kiengedni!

2010. márc. 21. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegnap hoztam két kis törpenyuszit ,itt rohangálnak a lakásban körülöttem :) engedd ki nyugodtan , nem tud elfutni világgá .
2010. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi akkor már ki is engedhetem??
2010. márc. 22. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Ja, hogy hajnalban? Nekünk is elfelejtették mondani, hogy a nyuszi alkonyatkor a legaktívabb, de néha kiterjeszti az alkonyt egész éjszakára. Én kiteszem az előszobába éjelre. Mondjuk, ha este jól kirohangászhatja magát, kicsit nyugodtabb.
2010. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz én is ki szoktam már rakni mostanában!
2010. márc. 28. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!