Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot tartsak?

Milyen állatot tartsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék szülinapi pénzemböl egy háziállatot venni.Apukám szöralergiás igy mindenkép ször nélküli kell.

Tudnátok ajánlani?Állatkereskedésbe találtam fehér sünt azon gondolkoztam még el.Valakinek tapasztalat róla?

Eddigi állataim amiket nem akarok ujra:kopasz tengerimalac,hal,rák,szakállas agáma,ékszerteknős,görögteknős,papagáj,kutya,macska,sikló.

Természetesen ilet hogy madárpók nem lehet mert anyum kiakadna.(:

Elörre is köszi.


2015. dec. 3. 17:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egyetlen kutyával is el lehet tölteni az összes szabadidőt. Kizért, hogy minden állatra annyi időd jut, amennyi az adott fajnak igénye. Ilyen nagylányak már bizony az állatokon kívül meg kellene legyen a saját élete is. Nem ajánlom a további halmozást, még ha ez Neked nem is tetszik. Tessék kimenni a világba!
2015. dec. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha ennyi fajta állat után mást keresel, akkor csincsik vagy deguk. De a deguk allergénesek. A csinik kezdőösszege meg kb. 100ezer, és csak 2-nek megfelelő tartási körülménynek az összege ez.

A sün is válthat ki allergiás reakciót.

2015. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kéne több állatot tartanod kedves Kérdező.

Gondolom fogsz járni egyetemre is,amellett nem lesz ennyi szabadidőd,legalábbis ha el is szeretnéd végezni azt a szakot.Ha nem tanulni fogsz,akkor meg dolgozni,ami mellett szintén nem lesz ennyi időd,illetve még neked is kell eltartanod ezt a sok élőlényt.

Inkább a mostaniakkal foglalkozz és figyelj arra,hogy ez ne menjen át állathalmozásba...Én is imádom az állatokat,de felelőtlenség lenne "gyűjteni" őket.Most 2 kutyám és egy vadászgörényem van és ugyan lenne időm többre is,de azt is inkább a mostaniakra fordítom + én mellette szeretek bulizni is,sportolni stb.

Gondolj a jövődre is,lehet nemsokára már mást is szeretnél csinálni a szabadidődben nem csak az állatokkal lenni és akkor már ez az állatsereg is nyűg lesz neked.Sőt az lenne a legjobb,ha keresnél magadnak valami más hobbit is,az elterelné a gondoltaid az újabb és újabb állatok beszerzéséről,vagy ha nem megy,akkor inkább állatmenhelyre járj besegíteni. 19N

2015. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!