Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan segíthetek a hörimnek?

Kitty Tailor kérdése:

Hogyan segíthetek a hörimnek?

Figyelt kérdés
Ma este olyan 23 órakor vettem észre, hogy nem nyitja ki a szemét és be is van dagadva neki,de kamilla tea nincs itthon és legközelebb csak holnap kettő körül tudok neki venni. Kb 4 napja megsértette a tarkóját és vérzett egy picit, na meg nem is látszott hogy baja lenne, nagyon figyeltem rá és a terráriumot is sterilizáltam, de a sebet nem bántottam és ő sem érhete el. Szerintetek lehet összefüggés? na meg nem lesz baja holnap kettőig így? nagyon szeretem a kis picúrt, nem szeretném hogy baja legyen. a segítséget előre is köszönöm
2015. dec. 9. 00:08
 1/2 anonim válasza:
Vidd El állatorvoshoz ne kamillázd!!! Az enyémnek is volt már ilyen, neki az orrára nõtt egy nagy vízhólyag szerû izé amitõl majdnem megvakult. Az orvos tud segíteni neki.
2015. dec. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Cáfoljatok meg ha tévedek, de a kamilla tea az pont nem jó ilyenekre, régen én is azt hittem, nagymamám is így hitte, de ez egy tév hit a kamillázás pont nem jó erre a célra. Ja és igen, egyetértek az előttem szólóval mindenképpen állatorvos!
2015. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!