Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tartsam majd a csuklyás...

Hogyan tartsam majd a csuklyás patkányom?

Figyelt kérdés

Szeretnék tartani csuklyás patkányt! Tőletek pedig tanácsokat szeretnék kérni, hogy ezt hogyan tegyem helyesen!

Megszeretném tudni ,hogy mit szeret enni?, mit adjak neki jutalomfalatnak?, mivel rendezzem be a ketrecét? és amiket úgy általánosan tudni kell róla beleértve a költségeket!!!

ÉS TUDOM MILYEN NAGY FELELŐSÉG !!!!!!!

Kérem csak olyanok írjanak akiknek van/volt csuklyás patkányuk !!!!



#állattartás #kisemlős #háziasított patkány
2015. dec. 27. 14:28
 1/5 anonim válasza:
Nekem volt egy darabig, mert azt szerettem volna, ha a vallamon hurcolaszhatom, de sajnos nem szerettuk meg egymast es visszavittem az allatkereskedesbe. En egy jokora nyulketrecben tartottam, de sokszor kiengedtem a szobaba, hogy had szaladgaljon, mert azt nagyon szeret. Kis fuggoagyat csinalhatsz neki, mert imadnak magasan aludni. Kajat en a kisallatboltban vettem neki, ott lehet kapni jutalomfalatot is. Az itatojaval nagyon vigyazz, mert a muanyagot konyortelenul szetragja... :D alomnak en ha jol emlekszem, vmi fura forgacsot tettem be neki, de a boltban ebben is szinten segitenek. Egyebkent nagyon kellemetlen szagot csinal, en a szobamban nem birtam tartani, kikerult a garazsba, az almot alatta gyakran kell cserelni. Magat a patkanyt talan 5-600 ftert vettem, az alom meg a kajaja nem kerulnek sokba. Sokan kartonbol, wc-papir gurigabol keszitenek nekik akadalypalyat, tenyleg nagyon elevenek, jatekosak ea gyorsan tanulnak. Viszont ahhoz, hogy megkedveljen es bizzon benned, nagyon, nagyon sokat kell foglalkoznod vele, kulonben azt se engedi meg, hogy hozzaerj. Ne legyel vele eroszakos, hagyd, hogy megszokja a kornyezeted, teged. Nagyon fontos, hogy vmi fat tegyel be neki, amin koptatja a fogat, ilyet is lehet venni par szasz ftert, amit raerositessz a ketrecre. En ugy nagyjabol ennyit tudok momdani rola, nekem sajnos nem volt eleg idom es turelmem se, hogy magamhoz edesgessem vagy megtanitsam barmire is. Ekezetek miatt bocsi :)
2015. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kell ehhez feltétlenül olyan ember aki tartott már patkányt? A kérdéseidre a neten minden választ megtalálsz.

Például:

[link]

2015. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. dec. 27. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Patkányt sose állatkereskedésből vegyél. Ott nagyrészt beteges állatot kapsz aki lehet sose fog hozzád szokni.

Keress egy tenyésztőt, de olyat aki nem a kígyóinak tenyészti a patkányokat... Olcsóbb lesz még ha utazni is kell érte valahova... az állatorvos sokkal drágább.

[link]

Itt sok hasznosat olvashatsz, hosszú lenne mindezt ide leírni. Ha tenyésztőt keresel vagy valakit akitől vásárolsz patit akkor szerintem nézelődj hirdetős oldalakon, fészbúkon.

2015. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. dec. 27. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!