Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nemreg kaptam ket horcsogot!...

Nemreg kaptam ket horcsogot! Mit tehetek? Ez normalis?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon jol elvoltak nem volt semmi gond de az elmult par napban elkezdtek verekedni. Az egyik lany a masik fiu

ez normalis vagy ezellen mit tehetek?

(dzsungariai)



2015. dec. 30. 18:31
 1/8 Bella131313 válasza:
0%
Szerintem ez normális. Ne aggodj nem fogják kinyirni egymást😂 Max. Lehet szerelmessek😊
2015. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Készülj fel mert nálam a különböző nemű hörik komoly ketrecharcot vívtak. Külön raktam őket. A fiú ment az emeletre a lány maradt alul. Egyik reggel arra ébredtem hogy csupa vér minden. A csaj lerágta a fiú lábujjait. ☹

Túlélte de nagyon horrorisztikus volt!

2015. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért verekszenek mert bisztos már a fiú csinalt neki kis hörcsögöket. Az enyémekkel is így volt :)
2015. dec. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezeket eheti: [link] előző vagyok
2015. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hörcsögöket egyedül kell tartani, magányos állatok.

Tedd őket külön, különben meg is ölhetik egymást.

2015. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A hörcsögök magányos állatok, nem kedvelik egymás társaságát, annyira nem, hogy gyakran meg is ölik egymást. Ha nem akarod, hogy az egyik vagy mindkét hörcsögöd csúnyán végezze, tartsd külön őket.

2015. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ilyen hülye válaszokat!! Na az a lényeg hogy azonnal tedd külön őket mert MAGÁNYOS ÁLLATOK!! És remélem nem akarod őket felelőtlenül szaporítani!! Mert akkor igazán csak gratulálni tudok! Tehát : TEDD KÜLÖN ŐKET!!! Ja és ketrecben tarsd mind2öjüket!! Legyen mindenből sajátjuk!! Ja és a neten kicsit nézz utána a tartásuknak mert szomorú hogy ennyit tudatlanul kezdesz bele az állat tartásba😉
2015. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előzőekkel egyetértek, azt azért hozzátenném h szerintem ezek valami spéci vérhörcsögök lehetnek, máshol azt írják h csak az azonos neműeket nem szabad együtt tartani(bár ha gyerekkoruk óta együtt vannak akkor előfordulhat h azok is jól elvannak, játszadoznak).

Én évek óta tartok és tenyésztek hörcsögöket, csak az azonos neműek gyilkolnák egymást de fiatalon még azok is megférnek.

A különböző neműek közt max kicsit eldurvult hancúrozás van de jellemzően tudomást se vesznek egymásról, csak néha szagolgatják meg kurkásszák egymást.

2016. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!