Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörinek...

A dzsungáriai törpehörinek vagy a fehér egérnek nagyobb a mozgásigénye?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket válasszam, a két fajta közül, egy aktív és szelíd kedvencet szeretnék de nem akarom hogy folyton futkozzon a ketrecében, azt szeretném hogy elüldögéljen a kezemben is ha kell.

2016. jan. 1. 13:19
 1/7 Ugribugrikukac ***** válasza:
Javitsatok ki ha tévedek de szerintem fehér egérnek nagyobb
2016. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neked a dzsungi lenne jobb. Minimum 60*40-es alapterületű helye legyen, de 80*40 jobb lenne.
2016. jan. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Akkor szerintem a dzsungi neked valóbb mert a fehér egérnek nagyobb a mozgásigénye mint a dzsunginak és a fehér egér nem nagyon marad valakinek nyugton a kezében a dzsungi ilyen szempontból kezesebb
2016. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem a höri! Mindegyik volt nekem és neked szerintem a höri kéne!
2016. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyetlen bajom a hörcsöggel, hogy éjszaka aktív állat. 😞 Az egér nappal van fenn vagy az is éjszaka?
2016. jan. 1. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
A hörcsög is fenn van nappal, csak nem olyan gyakran. Az egyik hörim állandóan este ébred, a másik gyakran napközben is fent van. Külön tartom őket, együtt tilos, tehát egyet vegyél. :) Függ a höritől, hogy mennyire aktív nappal. Nincs két egyforma.
2016. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egér is éjszaka aktív.
2016. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!