Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsögnek szüksége...

A törpehörcsögnek szüksége van önitatóra?

Figyelt kérdés

Anyukáméknak volt egy dzsungáriai törpehörcsögük és sosem kapott vizet, nem volt vizes tálkája sem meg önitató sem, hanem gyümölcsöt kapott és abból ivott gondolom.


És több mint 4 évig élt.


2016. jan. 4. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig kell nekik.

Nekem több dzsungim is van, van, amelyik kifejezetten sokat iszik (fel is merült bennem, hogy beteg, de szerencsére nem az:))

2016. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát de ezek szerint mégsem kell
2016. jan. 4. 19:03
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

már hogy a fenébe ne kéne, minden élőlénynek szüksége van vízre...

eszem megáll a hörcsögös kérdésektől..., nem hiszem el, hogy nem lehet utána olvasni, hogy kell szerencsétlen állatot tartani

te is elélnél hosszú távon, ha csak kevés folyadékhoz jutna a szervezeted, azonban hosszú távon mégis károsodnának a szerveid

2016. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden nap biztosítasz nekik sok lédús gyümölcsöt (pölö dinnye) akkor kibírják, de be kéne tenni neki egy itatót.


Minden állatboltban (a legkisebben is) kapható, és elég olcsó.


A hörik igénye változó, volt olyan hörim aki ritkán ivott, és olyan is volt aki annyit ivott mint egy ló :)

2016. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jólvan második, vegyél be nyugtatót öreg :D
2016. jan. 4. 19:12
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

nyugodt vagyok, csak nem bírom az a hozzád hasonló sötét embereket, akik anélkül tartanak állatot, hogy egy picit is utána olvasnának a témának, majd ide írják ki a értelmesebbnél értelmesebb kérdéseiket... :)

az édes anyukádat öregezd, taknyos

2016. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Valóban, ha a hörcsögök sok lédús ételt kapnak, akkor abból is tudják fedezni a vízigényüket, nincs szükségük külön itatásra. Csak biztonságból kell az itató, hogy véletlenül se tudjanak szomjan halni.

2016. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én aranyhörim sosem iszik, de van itatója. Mivel nem lehet benne biztos az ember, az adott egyednek a gyümi-zöldség leve mellé van-e szüksége vízre, így én mindenképpen tennék be. (Gyerekkoromban az volt elterjedt, hogy nem kell víz a höriknek, azok is vígan éltek 2-4 évig. Persze naponta kaptak lédús cuccokat.)
2016. jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
20.09 azt hittem erre van ez az oldal, hűtsd le magad öreg köszi :D ..
2016. jan. 5. 15:43
 10/14 A kérdező kommentje:
többieknek nagyon szépen köszönöm a kulturált válaszokat!
2016. jan. 5. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!