Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög-gazdik:minden höri...

Hörcsög-gazdik:minden höri éjjel aktív? Mennyire zavaró a motoszkálás? És az állatka mennyire veszi rossz néven a gyerekzsivalyt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 13:57
 1/8 A kérdező kommentje:

bocsánat:zsivajt.

Nem törpeterroristákról van szó,"átlagos"gyerekek,átlagos zajszinttel,6 és 7,5 évesek.

2016. jan. 8. 14:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk kettő van, én 16 vagyok, a húgom 8. Napközben nem vagyunk itthon, szóval akkor pihenhetnek, az átlagos zajszintet tök jól viselik, éjjel a mieink nagyon aktívak. A kerekeket kezelni kell, hogy ne legyenek hangosak/átvinni egy másik helyiségbe, ha tűrhetetlenül aktív.

Bármi kérdésed van, írj privit :)

2016. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden höri éjjel aktív, mivel éjszakai állatok. Egyedtől függ, hogy napközben felkel-e vagy nem. Az enyém néha már 4 körül kerekezik. De ez változó. A motoszkálás nem zavaró, de ha pl ketrecben lesz, akkor a ketrec oldalára erősített mókuskerék nagyon fog zúgni, és ebben az esetben a höri a rácsot is rághatja. A gyerekzsivaj nem gond, nálunk apa néha ordíttatja a zenét is. Nem mászkálunk lábujjhegyen napközben a lakásban, csak mert alszik a höri. Nyilván kell neki a csend, de ezt napközben úgyis megkapja, amikor senki nincs otthon.
2016. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%

Arra figyelj, hogy szigorúan egyet vegyetek, mert magányos állat, együtt tartva megöli a fajtáját. És lehetőleg jó nagy minimum 40x60 cm alapterületű és 30 cm magas helye legyen (terrárium/ketrec), de inkább nagyobb. A hörit tenyésztőtől szerezd be, ne kereskedésből, ott sok a beteg beltenyésztett höri, akik így nagyon hamar elpusztulhatnak.


Ha van Facebookod, lépj be a Hörcsög imádók :) csoportba, ahol tenyésztők, és höritartók vannak, és bármilyen kérdésre válaszolnak, segítenek. Én is a tagja vagyok, mint átlag höritartó, és nagyon hasznos kis csoport. :)

2016. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom a hasznos valaszokat! :)
2016. jan. 8. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem tudom, miért lettem lepontozva, azt írtam, amit tenyésztőktől tanultam...
2016. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én sem tudom miért lettél lepontozva, én a zöldet nyomtam :) neked is köszönöm a választ ,nekem igenis hasznos volt!
2016. jan. 9. 23:21
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt, de én átszoktattam a nappali motoszkálásra :)
2016. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!