Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög neveket tudok mondani?

Hörcsög neveket tudok mondani?

Figyelt kérdés

Most kaptam kettő 4hetes dzsungáriai törpehörcsögöt

A him fekete szinű

Nőstény dove szinu es piros a szeme

Kérlek aki tud ari vagy vicces vagy izgalmas neveket és nem nehéz

kiejteni az légyszi irjon. :)


2016. jan. 11. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Most azonnal tedd őket külön helyre, mert

Meg fogják ölni egymást

A nőstény vemhes lesz

A kicsiknek van megfelelő helyed?

Tisztában vagy azzal, hogy mire vállalkoztál?

Volt már hörcsögöd?

2016. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg külön tartsd őket, mert végzetes lesz :( hidd el.. Majdnem nálunk is ez volt hála a jó égnek még menthető volt, azóta külön vannak.

Amúgy a neveik: Roxi, Riki, és Picur

2016. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magányos állatok, védik a területüket. Mivel egy területen vannak, nem tudják elkergetni egymást, így az erősebb meg fogja ölni a gyengébbet. Vagy pedig tűrik egymást, de havonta fog születni 3-8 kishöri, akiket 4 hetesen külön kell tenni, 6 hetesen pedig EGYESÉVEL külön helyre. Anyuci ebbe hónapok alatt bele fog halni, mert kimerül. Tényleg ennyire felelőtlen akarsz lenni?!...
2016. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom mire válalkoztam, már tenyésztettem is őket
2016. jan. 12. 15:05
 5/8 A kérdező kommentje:
És nem fog havonta szülni nekem ami 4évig élt és csak öttször ellet
2016. jan. 12. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez ész nélküli szaporítás. 3 hónapos kornál hamarabb nem is szabad összetenni őket, mert a nőstény belehalhat a fialásba! Ráadásul gondolom, kereskedésből vannak, nem tenyészetből, és így azt sem tudod, van-e valami betegségük, vagy testvérek-e... Ennek így mi értelme? Vagy csináld rendesen, és tanulj az öröklésről, a génekről, stb, mielőtt így belefogsz, mert ez nem jó a höriknek. Azt tudod, hogyan kell táplálni az anyát, amíg vemhes, és amikor szoptat? Tudod, mikre kell figyelni? Tudod, hogy 2 fialás között 2 hónapig KÜLÖN kell lennie a két szülönek, hogy a néstény kipihenje a vemhességet. És azzal tisztában vagy, hogy a két felnőtt meg is ölheti egymást, ha együtt tartod őket, ugyanis magányos állatok?!


Eszem megáll, hogy az állatokat ilyen felelőtlenül tartják emberek. :( Tényleg vizsgához kellene kötni az állattartást...

2016. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tenyésztőtől vettük

És tudok mindent hogy hogyn kell szaporitani őket és egy betűvel sem irtam le hogy együtt vagy külön tartom őket

2016. jan. 13. 07:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Mazsola, Zézó, Ipszilon, Ka
2016. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!