Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet egy ketrecbe rakni egy...

Aliz118 kérdése:

Lehet egy ketrecbe rakni egy tengerimalacot és egy hörcsögöt?

Figyelt kérdés
???????

2016. jan. 17. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2016. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem se, valamelyik biztosan a rövidebbet húzná kis időn belül :S
2016. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson. A hörcsögnek nem volna hosszú élete.
2016. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Mindent lehet, de nem tanácsos, egyszer olvastam, hogy a kis testű egyébként növény evő állatok kis helyen összezárva hajlamossá válnak nem azonos, gyengébb testű, fizikumú társaik megevésére, ezáltal könnyen válhatnak "ragadozóvá", ami hosszú távon viszont nekik sem okoz előnyt, hiszen a szervezete nem a hús emésztésére, hanem növényekkel való táplálkozásra van kifejlődve. Így mind a tengerimalac, mind a hörcsög számára halálos kimenetelű lehet egy esetleges összezárás. Amit érdemes megpróbálni, az a kis kortól való egymáshoz szoktatás, így a méret és faji különbségből adódó problémák nem végződnek a legtöbb esetben a korábban leírtak szerint, hanem békés együttélésben lesznek el, zonban ennek a későbbiekre nézve pszichológiai következményei lehetnek az utódnemzés és a párkapcsolat teremtésben. Tehát ha nem szükséges ne zárjátok össze őket!
2016. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszike!
2016. jan. 17. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:
a hörcsög agresszívabb, de kissebb nekimegy majd a malacnak, az meg majd kinyírja...
2016. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem ne rakd egybe őket...
2016. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!