Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög és a teknős megfér...

A hörcsög és a teknős megfér egymás mellett?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a kertben csinálok egy elkerített kis részt nekik, amit teleültetek lóherével meg pitypanggal (mindketten szeretik enni ezeket) kapnak köveket, vizet stb. Nyílván le lesz takarva valamivel, nehogy a szomszéd macskája nálam akarjon étkezni... a lényege a dolognak, hogy szerintetek tegyek középre valami elválasztót vagy elélnek egymás mellett? (Nyilván tavaszra, nyárra gondolok félig árnyékos helyen...)

2016. jan. 31. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Elég nagy területen gondolom, igen, hiszen

- mindketten magányos állatok

- nincs köztük predátor-préda viszony

- két olyan különböző faj, hogy nem hiszem, hogy vetélytársként tekintenének egymásra

DE! gondold át a veszélyeket, én hörcsögöt biztos félnék kinn tartani - meg persze a téli tartási körülményekről is gondoskodni kell

2016. jan. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképpen ne rakd őket össze, ha elvannak választva úgy jól ellesznek, de együtt soha ne tartsd őket, mert a hörcsög megöli a teknőst
2016. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Más az ideális életterük.
2016. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Hörcsögöt nem lehet kint tartani. Megfázik.
2016. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mondod tényleg?? Szerinted miért írtam a végére hogy nyáron?
2016. febr. 3. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon okos a hörcsög nyáron is megfázhat kint!!!! NE tartsd őket együtt!
2016. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De akár fel is "forrhat"..volt egy osztálytársam középsuliban akinek nyáron kint volt a hörije és pukk..felforrt szerencsétlen
2016. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerinted vagyok olyan hülye hogy hidegbe zuhogó esőbe kihajítom a szerencsétlent a kertbe??? Nem a nyárra vonatkozó időjárás jelentés érdekel hanem hogy megölik-e egymást vagy nem. De erre már megkaptam a választ, hálásan köszönöm.
2016. febr. 28. 17:26
 9/9 anonim ***** válasza:
#4, #6, hogy te milyen okos vagy! Nem is tudtam, hogy bundás, Oroszországból származó állatok megfázhatnak még nyáron is! Ne, ez eszméletlen! Radiátort használnak a kis otthonukban a vadonban, vagy tüzifát? Vagy minden télen elhullanak? Esetleg elhullajtják a magukat, és kikelnek tavasszal? Vagy hogy van ez?
2020. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!