Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Hörcsögöm élet halál között?

SOS! Hörcsögöm élet halál között?

Figyelt kérdés
Tegnap az ég adta világon semmi baja nem volt. Ma este raktam be neki a vacsit, és nem jött elő. Nem is a szokásos házikójába pihent, hanem a kereke alatt (tőle ez igen meglepő volt). Megfújtam (még azt hittem csak alszik) de nem jött ki csak rám nézett. Kiszedtem leraktam az ágyra, és láttam rajta, hogy tele van piros valamivel ami ugrál rajta! Mondom a fele se tréfa azonnal szereztem atka írtót bekentem vele 2x is, és szegény alig mozog a lábait 4 felé dobálja, nem tud menni sem. Lélegzik egyenletesen, a szemeit néha néha kinyitja. Fél óránként arrébb megy teljesen váratlanul de kúszik. Orvos sajnos nincs a közelben. Mit tegyek? Adjak neki inni? Semmire sem képes szinte, nem ártok vele, ha itatom? Nem fullad meg? Mellette van két másik ketrec ketrec szintén hörcsög, náluk semmi nincs, egy szem se. Nem értem hogy lehet ez, mindennap ugyanazt kapja mind a három hörcsögöm. Mit tegyek? Kérlek segítsetek :(
2016. febr. 13. 23:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Figyelj, én átestem ezen... Én tudom... Csak annyit tanácsolhatok, hogy bármi áron is, de vidd orvoshoz, mert ha nem, akkor nem fog tudni sokáig küzdeni! Ezt te nem tudod otthon megoldani, és ne is próbáld mert nem biztos, hogy amivel ellátod az jót tesz neki. Csak orvos segíthet sajnos, de hidd el nekem könnyekkel küszködve írok, vidd el orvoshoz ha fontos neked, és ne kísérletezgess rajta bármiféle atkairtókkal!
2016. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Reggel tudom csak elvinni :( Az előbb elindult ment a ketrec végéig, és ott elborult azóta megint csak fekszik :( Mitől lehet ez kedves válaszoló? Mitől jelentek meg? És a többinél miért nem? És nektek sikerült megmenteni?köszönöm, hogy írtál
2016. febr. 14. 00:14
 3/19 anonim válasza:

itt 1 link:

[link]

2016. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem akarok vészmadár lenni, de biztos vagyok benne, hogy reggelre elpusztul szegény.
2016. febr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ne is mondj ilyet :( még küszködik szegény, én meg az ügyeletes állatorvosokat hívom sorba, de a szerencsétlenek 10ből 1et vettek fel,és ott is a biztonsági őr :@ de jó, hogy neten kint van, hogy éjjel nappal hívható ők meg tojnak rá mivan :@ :(
2016. febr. 14. 01:05
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem tudok mit írni, csak az együttérzésemet fejezem ki. Valahogy bírjátok ki reggelig. Hol laksz?


[link]

2016. febr. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok nektek!
2016. febr. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Na mi van veletek ????
2016. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
éjszaka sikerült elérni egy állatorvost, és azt mondta nagyon ügyesek voltunk, hogy vettünk ilyen atka ölőt, hogy ezzel megmentettük, hogy emiatt dobálja szét magát,és emiatt gyenge. Ne vigyem be, mert ők se tudnak mit csinálni vele csak ugyanezt. Adott tippeket: 4 óránként itassam nagyon óvatosan, tartsam meleg takaróba és csavarjam fel nagyon a fűtést, kínáljam étellel bár szerinte 2 napig nem fogja elfogadni. Kicsit megnyugodtam, majd az állapotára nézve még inkább megijedtem, aztán itattam 4 óránként, és reggelre a kicsi kincsem erőt nyert, és kinyitotta a szemét, és kimászott a meleg takaró alól. Próbált almába harapni, de az még nem ment. Most úgy látom erősebb lett, de még semmit nem szeretnék elkiabálni!
2016. febr. 14. 12:24
 10/19 anonim válasza:
örülök neki:)
2016. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!