Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Hörcsögöm élet halál között?

SOS! Hörcsögöm élet halál között?

Figyelt kérdés
Tegnap az ég adta világon semmi baja nem volt. Ma este raktam be neki a vacsit, és nem jött elő. Nem is a szokásos házikójába pihent, hanem a kereke alatt (tőle ez igen meglepő volt). Megfújtam (még azt hittem csak alszik) de nem jött ki csak rám nézett. Kiszedtem leraktam az ágyra, és láttam rajta, hogy tele van piros valamivel ami ugrál rajta! Mondom a fele se tréfa azonnal szereztem atka írtót bekentem vele 2x is, és szegény alig mozog a lábait 4 felé dobálja, nem tud menni sem. Lélegzik egyenletesen, a szemeit néha néha kinyitja. Fél óránként arrébb megy teljesen váratlanul de kúszik. Orvos sajnos nincs a közelben. Mit tegyek? Adjak neki inni? Semmire sem képes szinte, nem ártok vele, ha itatom? Nem fullad meg? Mellette van két másik ketrec ketrec szintén hörcsög, náluk semmi nincs, egy szem se. Nem értem hogy lehet ez, mindennap ugyanazt kapja mind a három hörcsögöm. Mit tegyek? Kérlek segítsetek :(
2016. febr. 13. 23:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
megevett 3 harapás almát a kezemből :)
2016. febr. 14. 14:53
 12/19 A kérdező kommentje:

Picur itt hagyott minket :'(

Örökzöld legelőkön van a többi kisállattal már :'(

2016. febr. 14. 15:53
 13/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :(
2016. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Sajnálom!!!! :-(
2016. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem! Ezért mondom, nem szabad naivnak lenni, be kellett volna vinni szegényt az orvoshoz, még akkor is, ha azt mondta felesleges! Nem, nem felesleges, mert az orvos azért orvos, hogy ne 600 km-ről állapítson meg dolgokat hanem, hogy megvizsgálja és megmondja hogyan tovább! Mondtam, hogy tapasztalatból írtam, hogy vidd el bármi áron is! Nem, mi se tudtuk megmenteni, de nekünk mellé még le is bénult, és menni se tudott. Sajnálom, tudom milyen érzés!<3
2016. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részvéteket nagyon kedvesek vagytok! A szívem egy része vele maradt, pótolhatatlan <3
2016. febr. 16. 00:45
 17/19 anonim ***** válasza:
pótolhatatlan anyukád vagy apukád lesz. Az állattartás velejárója az állat elpusztulása is sajnos.
2016. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mint ahogy a szülők elvesztése is! ugyan olyan!
2016. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
hol lenne ugyan olyan??? majd megtudod ha egyszer sor kerül rá
2016. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!