Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok lelke hova kerül a...

Az állatok lelke hova kerül a haláluk után?

Figyelt kérdés

2015. jún. 20. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Az állatoknak nincs lelke, de még azt sem bizonyította senki, hogy az embernek van.
2015. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ők is oda, ahová az emberek.

Az én véleményem szerint nincs kutyalélek meg emberlélek, hanem van egy lélek, aki egyik életében ember, a másik életében kutya.

2015. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jujj de keserű vagy 1. válaszoló. Az állatoknak csak van lelkük. És igenis van bizonyíték az emberi lélekre csak te többet láttál már a lelketlenségből.
2015. jún. 29. 20:45
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az állatok lelke is ugyanoda kerül mint az embereké!


Az istenhez. Aztán újra születnek.

2015. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem sem létezik okyan, hogy lélek. de ha megmutatod azt a bizonyítékot, átgondolom a dolgot.
2015. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Az állatoknak nincs lelke. Vagyis valami van, de nem olyan lélek az, mint ami nekünk van.

Nem túl rég láttam egy műsort egy férfiról, aki meg akarta mérni a lélek tömegét. Kísérleteket végzett, és a haldokló embereknek haláluk pillanatában csökkent a tömegük, mindenkinek más értékkel. (Azt már leellenőrizte, hogy nem az utolsó leheletüket mérte le, mert ő is felfeküdt egy ágyra, és megmérte magát, de a levegő kifújásakor nem változott a tömeg. A halálkor távozó vizelet és széklet sem lehetett a tömegváltozás, mert az mind az ágyra került.)

Állatokkal is elvégezte a kísérletet, de ott nem tapasztalt tömegváltozást, ezzel azt bizonyította, hogy nekik nincs lelkük.

2015. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, még ha az összes levegődet kijújod, akkor is marad egy kicsi a tüdőben. Sőt, nem csak ott, hanem pl. a belekben is. Halálunk után az összes izmunk elernyed, így végre az összes levegő eltávozhat belőlünk. Az állatoknál nem tudom hogy mi a helyzet, talán annyira különböznek tőlünk anatómiailag hogy alapból nincs bennük annyi levegő, nem tudom.

Szerintem létezik a lélek, de nem ennyire fizikai értelemben.

2015. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Aki ilyet ír, hogy az állatnak nincs lelke, annak nem volt sose háziállata...


Amúgy ugyanúgy újászületnek. Buddha szerint, meg szerintem is ;)

2016. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 osman alex válasza:
minden kutya a menybe jut :)
2016. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az,hogy egyesek állatok voltak korábbi életeikben,egyre valószínőbb előttem.


Amilyen állati baromságokat ki tudnak találni,az nem emberi!

2016. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!