Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma leejtettem a dzsungáriai...

Ma leejtettem a dzsungáriai törpehörcsögögömet ketreccel együtt. Kapahatott sokkot?

Figyelt kérdés
Ma kb. háromórakor leejtettem a hörimet ketrecestül, mert megbotlottam. A ház, a tál, az alagút és a faforgács is jobbra borult, a hörcsögöm meg hátra borult és "cincogott is ijeddtében. Én pánikba estem és gyorsan próbáltam helyrerakni a dolgokat, ahöri miután helyre raktam mindent, még egy kicsit elöl maradt, de aztán evett egy kicsit és bement a házába. Azóta csak egyszer láttam, de a kezemtől szerencsére nem fél, csak egy nagyon picit. Az uborkából, amit mindig rögtön megesz, most csak a felét ette meg. Kaphatott sokkot? Vagy csak megijedt és visszajátsza a történteket? Amúgy én is fojton visszajátszom. És szerintem én jobban megijedtem mint ő, de azért szerintem ő se csak kicsit ijedt meg. (SÜRGŐS)
2016. febr. 17. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem hiszem, hogy sokkot kapott volna. Megijedt, ez természetes, de nem lesz semmi baja. Nem ütötte meg magát nagyon. Majd megnyugszik és újra annyit fog enni, mint eddig. :)
2016. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!! Most én is megnyugodtam egy kicsit!
2016. febr. 17. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában aki sokkot kap az gubbaszt,furcsán viselkedik.Biztos h eléggé megijedt ,de nem hinnem h sokkot kapott hiszen eszik es nem menekül .
2016. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem sérült meg, akkor valószínűleg semmi baja, ne aggódj. :) Figyeld pár napig.
2016. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!