Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet olyan kisnyuszit...

Hol lehet olyan kisnyuszit átvenni, amit húsvét után megunnak, és valahol leadják?

Figyelt kérdés
ha van ilyen állatka, akkor nem érdemes vásárolni, inkább örökbe fogadunk egy olyant, amit mégsem akarnak a gazdáik
2010. ápr. 4. 05:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj fel egy hirdetést.
2010. ápr. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, köszönöm, de lehet, hogy szívesebben olvasnék inkább én valami hirdetést. olyan helyről szeretném a kisállatot beszerezni, ahol szakszerűen vigyáznak rá, amíg át nem veszi tőlük valaki. állatszerető személyt keresek, érted. úgy tudom, az állatkert már nem vállalja ezt, pedig onnan szívesen hoznék haza egy törpenyulat.
2010. ápr. 4. 06:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az állatkert már valóban nem csinál ilyet. keress fel valami állatvédő egyesületet, náluk tuti, hogy dunát lehet rekeszteni a nyulakkal jövő héten. :)
2010. ápr. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy állatmenhelyen is találsz!


Meg az állatorvostól is meg lehet kérdezni, mert szoktak a rendelőnél olyanok lenni, mint az "emberi" kórháználahova a csecsemőket lehet berakni névtelenül

:(

na szal. ilyen kis nem tudom hogy hívják az állatorvosoknál is szokott lenni, és a doki, ha kell el látja az állatot, ha nem, akkor meg vhova , mondjuk egy állatmenhelyre leadja, thát tőle is lehet kérdezni.

2010. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Állatmenhelyeknél érdemes érdeklődni (pl.Noé).

Itt is keresnek éppen egy nyuszinak gazdit: [link]

2010. ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem van egy kb. 5hónapos törpenyuszim akit imádok. Békésen élt köztünk míg anyám rá nem unt:S most káosz van itthon... napokat veszekszem anyuval, mert imádom a nyuszim és szeretném megtartani de nem tágít. megunta,hogy rágja a fát amit berakok a ketrecébe meg oldalra kiszórja a ketrecéből a forgácsot... bár ugyis én takaritom..de mivel rendmániás kábé naponta 6x kell szedegetnem a nyuszim után a forgácsdarabokat:) Most ott tartunk hogy el akarja vinni egy menhelyre vagy kisállat kereskedésbe. De én nagyon félek hogy rosszul bánnának vele rossz kezekbe kerülne. szeretném ha állatbaráthoz kerülne. Szal nem mindig a gazda hibája hogy a nyuszi más helyre kerül...néha a gazda szüleié. Ha érdekel a nyuszim csak irj ide,majd olvasom:) (L/19)
2010. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19 éves lány életébe mit szól bele az anyja?!

sajnos már nem érdekel a dolog, az égből lepottyant egy pici nyulacska, két napja körülötte forog a világ. máris nagyon megszerettük, és ő is azonnal a bizalmába fogadott minket. a kis ketrecében elénk szalad! nagyon édes!

mondd meg anyukádnak, hogy nézze meg, hatszor is takarítasz, te vagy az, aki eteti, minden valószínűség szerint a saját pénzedből. mondd meg neki, hogy ha visszaviszi, egyrészt valóban rosszul bánnának vele, másrészt egy életre tönkreteszik a kis lelkét, ha hol ide, hol oda van dobálva szegény. nálad igenis jó helye van.

nagyon sok sikert kívánok mindenképpen. később írj, mizujs.

köszönöm a válaszaitokat.

2010. ápr. 6. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!