Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől pusztulhatott el?

Mick94 kérdése:

Mitől pusztulhatott el?

Figyelt kérdés
Egy éve kaptam egy fehéregeret. Akváriumban tartottam, gyakran takarítottam, napi szinten kapott rágcsáló magvakat és egy kis kupakban vizet. Tegnapi nap történt, délután 2-3 felé megetettem, mint mindig. Majd este hat körül vettem észre, hogy elpusztult és rendesen meg volt merevedve. Semmi előjelét nem mutatta, hogy beteg lenne, vagy hogy az öregség jött volna elő rajta. Pufók kisállat volt, még azt se lehet mondani, hogy abban halt meg, hogy túlságosan lefogyott. Viszont, most jön az igazi rejtély. A szája véres volt. Semmi más sebet nem láttam rajta, csak az elnyílt szájat és benne a sok vér. Mégis, mi lehetett az oka ennek? Szüleim szerint agyvérzést kapott. Valakinek van más ötlete mi okozhatta a "korai" halált?

2016. márc. 26. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyen kis egérkék egy vagy másfél éves korokig élnek. Nem volt már fiatal.

Részvétem!

2016. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igazából csak a vérző szájra kerestem a megoldást, mert az volt olyan "eddig még nem tapasztalt" jelenség. Volt már a háznál patkány -ami most is van-, fehéregér vagy 20, futóegér, táncolóegér, degu, tengerimalac, még a kamrából elkapott egeret is megtartottuk :D szóval láttam már megöregedő állatokat és egyiknél sem így ért véget a történet.

2016. márc. 27. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem. Hát akkor lehet hogy valami betegség volt a háttérben. :( Sajnálom
2016. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!