Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac "öklendezés"?

Tengerimalac "öklendezés"?

Figyelt kérdés
Az elmúlt héten észrevettem, hogy a tengerimalacom "öklendezik". Eddig sosem csinálta (már másfél éves) és most is csak tegnap, illetve kedden csinálta nagyjából 10 mp-ig. Mi lehet a baja? Miért csinálja? Mi a teendő ilyenkor? Hozzátenném, hogy ugyanúgy eszik/iszik, játszik stb... Nem nyelt be semmi olyan káros dolgot ami ezt a reakciót produkálná. Kérlek segítsetek!

2016. ápr. 8. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el mihamarabb hozzáértő állatorvoshoz. A listájukat a tengerimalacmentők oldalán megtalálod, így biztosan jó kezekben lesz az állatod! :)
2016. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne aggódj, nekem is van 2 malacom, hetente csinálják. Általában a száraz eledel (legtöbbször a szárított csipkebogyó)beszorul a foguk közé, de utána visszaöklendezik, néha ki is köpik. Nem kell félni, ha tudod, ilyenkor nézd meg, hátha a foga között van, és lehet hogy ki tudod szedni. Remélem tudtam segíteni.
2016. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Imàdom mikor random emberek (akàr értenek hozzá, akár nem) egyből beírják, hogy állatorvos...állatorvos... Látom, hogy semmi baja nincs se lelkileg se testileg...nem fogom minden tüsszentésénél orvoshoz vinni...
2016. ápr. 9. 18:46
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Az a random ember, a Te malacodnak akart jót.... zsákmányállatok, így hiába néz ki jól, közel sem biztos, hogy jól van a malacod, mivel elrejtik a betegségeiket!! Folyamatos súlymérés javasolt, mivel abból lehet látni, hogy ha gond van. Bár már régi sztori, remélem minden rendben volt Vele.

2017. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!