Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire értelmes állat a...

Mennyire értelmes állat a nyuszkó?

Figyelt kérdés
Meglepinek kaptam egyet, és kíváncsi vagyok, mire számíthatok. Mint egy kutya vagy mint egy macska? Vagy mint egy hörcsög? Előre is köszi:)
2010. ápr. 6. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon okos. És rafinált
2010. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Okos, csak máshogy mitn a kutya. hatalmas rafináltságokat követ el egy kis csoki vagy szobanövény vagy éppen kábelrágás reményében ugyhogy légy résen:P
2010. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem van egy nyuszim aki fantasztikusan okos. Igaz szerintem valószínűleg szerencsém volt vele. Mióta hazahoztuk rengetegszer megdöbbenek mennyire intelligens. Például szobatiszta pedig SEMMIT nem tanítottam neki ezzel kapcsolatosan. Valahogy magától. Még egyszer sem pisilt vagy kakilt a földre csak a ketrecébe. Egy másik példa hogy mikor berakom reggel a táljába a eledelét nem rögtön ráugrik hanem a nap folymán elrágcsálja. Mostanra már megtanítottam neki hogy ha felmutatom a kaját ő lehasal és megvárja amíg odaadom neki. Ezen kívül gyönyörűszép szőre van alig kell fésülnöm. még egyszer sem volt igazán összegabalyodva. Alig harap csak ha igazán ideges. Általában nyalogat. Szóval ajálnhatom a nyuszikat, bár bizonyára nagy szerencsém van az enyémmel. :)
2016. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!