Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jó választás...

Linelli kérdése:

Szerintetek jó választás tengerimalac, kutya, macska együtt ( a tengerimalac bent)?

Figyelt kérdés
A kutya hannóveri véreb, a macska fajtáját még nem tudom. A tengerimalac 3 éve meg van. A kutya és a macska a közeljövőben lesz meg,mindenképpen kölyök lesz mind a kettő

2016. máj. 18. 17:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és kertes házban lakunk.Mindenképp kell szerezni egyet egyet mert vérebet anyukám szeretne a macskáért pedig a tesóm van oda. A válaszokat köszönöm:)!
2016. máj. 18. 17:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

először a tengerimalacnak szerezz egy azonos nemű társat, ők ugyanis minimum párban tartandó társas lények! (gemon.ro, stb.)


A macska pedig soha ne találkozzon a malackákkal, ennyi. :)

2016. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem az sem jó, hogyha a malac meg a cica egy légtérben él, ugyanis hiába nem tudja a malacot a cica bántani attól még a malac stresszes lesz, és csatlakozom az előttem szólóhoz, társat a cucunak
2016. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2016. máj. 18. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!