Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltűnhet egy hörcsög a lakásban?

Eltűnhet egy hörcsög a lakásban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy két napja a hörcsögöm valahogy kiugrott a helyéről,és elszaladt.Azt tudni kell,hogy néha elengedjük rövidebb időre a lakásban,de aztán mindig visszajön,most pedig két napja semmi.

Van még esély rá,hogy előkerüljön?

Mégis mit lehet csinálni ilyen helyzetben?


2010. ápr. 11. 09:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
egyszer mesélték , hogy a hörcsög kimászott (rosz helyen volt az a futókerék). és beleesett az eledeles dobozba. (hi hi). visszatettték. de késöbb is kimászott. tettek ki csapda félét hogy megfogják , visszategyék. de nem müködött. igy csak eledelt tettek ki már késöbb. a lambéria mögött volt. amit cserélni terveztek. de nem tudták rajtakapni sosem hogy kinmászott volna onnan.
2010. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A mieink mindig szekrények mögé szaladtak be. Volt, hogy madzagra kötöttünk egy diót, és lassan húztuk kifelé, rajta a hörcsöggel :D Persze, ez csak úgy működött, ha már tudtuk, hogy ott van. Én egyszer két órán keresztül lestem a szekrény "kijáratát", és amikor eléggé kimerészkedett, lecsaptam a hörire (volt azalatt a két óra alatt pár sikertelen próbálkozásom is a megfogására):D
2010. ápr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én hörcsögöm is meglépett egyszer a helyéről, aztán valószínűleg a macska el is tüntette végleg.

De ha nálatok nincs ilyen veszély akkor elő kell hogy kerüljön.

2010. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Előfordulhat olyan is,hogy egy egész hétre eltűnik,és visszajön?

Vagy akkor már biztos,hogy elpusztult?

2010. ápr. 11. 15:21
 15/15 anonim válasza:

Simán eltűnhet, de nagyrészt előkerül. Az ismerősöm is így járt, de nem került elő a törpehörcsöge, fel is készültek a legrosszabbra, de aztán olyan 2 hét múlva a höri kimászott az ágy alól teljesen beborítva porral :)

Úgyhogy van esély rá, hogy megtalálod.

2010. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!