Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez a tengerimalac...

Szerintetek ez a tengerimalac lány vagy fiú?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2016. jún. 13. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lány.
2016. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Határozottan LÁNY! :)
2016. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Komoly? Igy ki tudjátok venni erről a rossz képről is? Alig hagyta magát fotózni.Én mindig fiúnak néztem eddig mert kiáll valami kis izé.De ma a férjem azt mondta szerinte ez Y. Amúgy kicsi még,8 hetes
2016. jún. 13. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Kislány. :)

2016. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy 6 éve foglalkozom tengerimalacokkal, így nem nehéz megállapítano, hogy ez egy kislány. Egyébként ha kinyomod a nemiszervét, és nem jön ki a kukija, akkor tudni fogod, hogy lány. A lányoknak is kidudorodik egy kicsit, az olyan, mint női nemiszervnél az a "pöcök". Egyébként nem is olyan rosszak a felvételek, és a pizap.hu-n kiélesítheted a képet, akár a telódon is. Tap a képre, azon a szerkesztés, kép élesítése, mentés, és jobb minőségben feltöltheted bárhol. Csajszi cocád van! A nemiszervet könnyű kinyomni, próbáld meg. Ha fiú lenne, akkor olyan kb félcentis, hosszú, " hegyes" kuki kitüremkedne.
2016. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor sokkal könnyebb dolgunk lesz társ hozásban,kap egy kis barátnőt!
2016. jún. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!