Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú vagy lány dzsungi höri a...

Fiú vagy lány dzsungi höri a jobb?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak egyedül lehet tartani őket, csak hogy melyikkel nincs olyan sok gond? Vagy melyik a szelídebb?

2016. jún. 21. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy.

ha kereskedésből hozod,akkor inkább fiút vigyél, nehogy vemhes legyen

2016. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen nemű, nem attól függ a szelídség, hanem inkább attól hogy honnan szerzed be. Tenyésztőtől érdemes csak, vagy esetleg magánembertől, nem állatkereskedésből.
2016. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag a lányok valamivel aktívabbak - persze a konkrét példány habitusa ettől eltérhet. Ha tenyésztőtől veszel, annak az az előnye is megvan, hogy megmondhatod, milyen habitusú hörit szeretnél, és ennek megfelelően tud neked kicsit ajánlani.
2016. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jún. 21. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy a fiú hörik nem mozognak annyit. A lány höri sokkal többet mászkál, rohangál a ketrec oldalán.
2016. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem a lány jobb mert nem igen kellemes érzés fogni a fiút a heréi miatt XD lol

az enyém az lány

ja és a törpehöri jobb mint a sima mert nem olyan büdös

2016. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!