Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S! Mi van a nyuszim...

S. O. S! Mi van a nyuszim herejevel?

Figyelt kérdés

16 honapos bakk ivartalanitott..Tavaj szeptemberben lett ivartalanitva.

Nincs befertozodve,tiszta de par honapja az egyik hereje teljesen lennt van szinte huzza maga utan annyira lennt..

Masikkal nincs semmi gond.Mondtam az allatorvosnak mikor voltam 2 honapja,de azt mondta csak arra kell vigyazni,hogy nehogy befertozodjon.


De ez engem nagyon kezdett idegesiteni,mert en ugy latom,hogy nem kell sok,hogy leszakadjon teljesen.

(Lehet hulyeseget irok,nem ertek ehez annal jobban de tenyleg keves kell,hogy "leszakadjon" )


Koszi elore is.


2016. jún. 29. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
vidd vissza a dokihoz aki kiherélte.
2016. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Surgos szerinted?

A masik teljesen fent van,de ezt valami "in" tartja vagy fogalmam sincs mi ez,de amikor szalad pl hatulrol latszik,hogy nagyon lent van..

Az a helyzet,ma meg 10 percet van ott,holnap mar betudom vinni..

2016. jún. 29. 15:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Holnap mindenképp vidd el..
2016. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annyit tudok leghamarabb most tenni,hogy ugy is dolgom van a varosban,hatha ott van,lefenykepezem,hogy nez ki es megmutatom neki.Idaig nem zavart,de ma nagyon feltunt,hogy itt baj lehet..
2016. jún. 29. 15:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen vid el a dokihoz.

Amire én gondolok, nem lehet, hogy sérv?

2016. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én elvinném orvoshoz, de másikhoz... Mondjuk olyanhoz, aki ért is a nyulakhoz és rendes tanácsokat ad. Melyik településen élsz? Hátha tudunk ott rendes dokit...
2016. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ahhoz vidd vissza aki műtötte.Ha máshova viszed fogalma se lesz az orvosnak mi van meg mi a baja.Amúgy nyugodj meg ezen a kis időn már semmi nem fog múlni ha eddig is így volt...
2016. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mar vagy februar ota igy van..Iszik eszik szalad jo kedve van..De azert megis zavar..Holnap viszem.
2016. jún. 29. 23:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Faj neki egyebkent? Piszkalja, zavarja?
2016. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Oroszlanfeju torpe..

Most keszulok mindjart dokihoz,nem nem piszkalja es nem is zavarja.

2016. jún. 30. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!