Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Holland törpe nyuszim szore...

Holland törpe nyuszim szore csomokban hull. ket lábán láttam hogy nagyon csúnyán elhullt a szor. Voltam orvosnál adtak neki szurit. Ez mar két hete es mindig olyan csúnya es most mar 3 lábáról hult el a szor. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#törpenyúl #csomó #hullatja #szőrét .
2016. jún. 26. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd másik orvoshoz
2016. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ez nem túl jó... Keress egy másik és jobb állatorvost (kifejezetten nyulakra szakosodva). Amúgy a nyulad jól van? És mivel egyedül van kéne egy pár..
2016. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudsz képet mutatni?

Lehet szó akár sima vedlésről is, némely nyuszi rettentően tud vedleni, csomókban hullhat a szőre. De lehet más betegség, elsősorban bőrbetegség. Nincs a bőrén/szőrén semmi feltűnő? Pl. korpaszerű dolog vagy mintha zsíros lenne? Fülei belül szépek?

Milyen állatorvoshoz vitted? Nyulakhoz értőhöz? A sima állatorvos praxisába nem tartoznak bele a nyulak, ezért többnyire nem értenek hozzá.

2016. jún. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma ismet elvittem a dokihoz. Ujra kapott szurit es kremet a borere.A bort a doki meg kapargatta es mintat vett belole azt mondta hogy nincs parazitaja. 10 nap mulva ujra vissza kell vinni. De valoszinu hogy akkor uj orvost keresek. A kepeket nem tudom hogyan tudom feltolteni mivel uj vagyok itt es meg csak most ismerkedem az oldallal. Amugy maskep jol van a nyuszi ugral meg szaladgal csak hat nem tudom miert hullhatott el a szore :((
2016. jún. 27. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!