Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, nagyon félek?

Mit tegyek, nagyon félek?

Figyelt kérdés

BELEVÁGTAM A TENGERIMALACOM KARMÁBA!!!MIT TEGYEK???

Rohadtul nem akar elállni!!Mit tegyek?


2016. jún. 30. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
ÁLLATORVOS!!!
2016. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vidd állatorvoshoz
2016. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elállt időben.
2016. jún. 30. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van otthon állatoknak való betadin, egy fültisztító pálcika segítségével bekenheted, hogy elkerüld a fertőzésveszélyt
2016. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Bekentem neki.Csak nagyon megijedtem.
2016. jún. 30. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
A körömágy sérülése úgy tűnhet mintha sok vérvesztéssel járna, és nehezen áll el, mert rengeteg hajszálér táplálja. De hacsak az állatnak nincs véralavadási panasza, nem fog elvérezni. Nekünk a teknősünknek szakadt le a körme, szép nagy állat már több mint 1 kilós, és 3 napig vérzett. Nem folyamatosan, de nehezen gyógyult, és nem tettük addig őt vissza a helyére,hogy nehogy elfertőződjön, napi pár órát pancsolhatott egy nagy tiszta lavórban, illetve ott kapott enni is. Állatorvos is látta de nem tudott vele mit kezdeni, így kenegettük krémmel amit ő írt fel, és helyre jött
2016. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!