Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a hörcsögömmel?

Mi lehet a hörcsögömmel?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a kis hörcsögöm amikor be nyulok érte a ketrecbe akkor határa fekszik és csipogó hangot ad ki de csak akkor ha közlekedik felé a kezem.mit tegyek? Vagy ez természetes?
2016. jún. 30. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Megalazkodik. Nem reg vetted? Az enyem is ezt csinálta...aztán amikor megszeliditettem abbahagyta. Mikor vetted?
2016. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nyomozd ki honnan szerzi a heroint
2016. júl. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valoszínűleg fél.
2016. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vettem tavagy a fürdőszobánkban találtok egy 10 emelete bérházban lakunk és nálunk az első emeleten a fürdőszobában állt meg és azóta mi gondozzuk nagyon szerény édes ki teremtmény de nem tudom miért csinálja azt a csipogó hangot.
2016. júl. 1. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem természetes. Akkor viselkednek így, ha félnek, vagy ha nem tetszik nekik valami. Tipikusan akkor csinálják, ha felébreszted őket, vagy ha még nem elég szelíd, és fél tőled. Szelídítsd meg, akkor nem lesz ilyen.:)
2016. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!