Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tud ragaszkodni egy hörcsög?

Tud ragaszkodni egy hörcsög?

Figyelt kérdés
Sokan írták,hogy igen és sokan,hogy nem. Ezért nem tudom eldönteni
2016. júl. 4. 11:46
 1/6 anonim válasza:
2016. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat
2016. júl. 4. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt igazából akkor döntöd el,hogyha neked is lesz hörcsögöd.

szerintem valamilyen szinten ragaszkodik, pl felismeri a szagomat, a hangomat. de azért nem ragaszkodik úgy, mint egy cica vagy egy kutya. de mondjuk egy halhoz képest jobban ragaszkodik.

2016. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. júl. 4. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az előző mondja.Felismeri a szagodat esetleg a hangodat de nem ragaszkodik mint egy kutya vagy macska.Szóval a válaszom inkább a nem.De ez attól is függ ki mit nevez ragaszkodásnak.
2016. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen tud. Semmivel nem kevesebb ő mint egy kutya vagy egy macska, nem a méret a lényeg!!

Ha érzi, hogy szereti a gazdija akkor ő is ugyanúgy tud ragaszkodni csak nem mindenki érti a nyelvüket!

Nekem van egy olyan aranyhörcsögöm akit ha leteszek a földre mindig jön utánam és követ...stb.

2016. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!