Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idős kortól lehet...

Mennyi idős kortól lehet fürdetni a tengerimalacokat?

Figyelt kérdés
Mennyi idős kortól lehet fürdetni a tengerimalacokat?Milyen időközönként?
2010. ápr. 14. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Soha, semennyi időközönként!

a tengerimalac neve azért ez mert a tengeren túlról érkezett. Gyűlöli a vizet, kínzás neki a fürdteés!

2010. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 2 hónapos kortól szabad. De nem kell, csak ha valami betegsége van, és az orvos előírja.

Ha nagyon nagyon, nagyon nem bírod ki, akkor is csak évente 1szer, 2szer szabad őket, azt hiszem macsak samponnal lehet, és a végén meg kell őket jól szárítani, mert hamar megfáznak!

DE NE FÜRDESD ŐKET CSAK HA AZ ÁLLATORVOS ELŐÍRJA!!

vagy mondjuk ha sáros lesz, de ilyen sztem nem fog előfordulni.

2010. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Leviszed a tengerre, és beleengeded őket. Mint az első megmondta, úgy van. Ez nem vízidisznó, hogy fürdetni kelljen.
2010. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát első nagyon nagy tévedésben vagy. lehet fürdetni a malackákat!
2010. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én félévente fürdettem meg egyszer, semmi baja nem lesz tőle, sőt még élvezte is :) nagyon nagy tévedésben van az aki azt írta hogy nem lehet xD viszont vigyázz hogy a fülébe és a szemébe ne menjen. én nyáron pl többször is megfürdettem, de én csak azért mert nállunk nagyon meleg van a szobában és ők ugye nemtudnak izzadni, ezért könnyítek rajtuk egy kis fürdéssel.(2szer fürdettem meg nyáron) nah szal nyugodtan megfürdethted, de tényleg elég ha félévente egyszer csinálod. utána törölgesd meg törölközővel addig amíg megnem szárad. a legjobb ha napon vagy vele, vagy bent a melegben, nehogy megfázzon
2010. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Santiego007 válasza:
elvileg 3 hónapos kórtól.Én is szoktam jó fél évente ha már nagyon mocskos:D:D
2010. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!