Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzhetném meg anyát...

Hogyan győzhetném meg anyát hogy lehessen nálam ideiglenesen kisállat?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Van egy kígyós ismerősöm aki magának tenyészti a kaját de valamiért a kopasz patkányokat nincs szíve odaadni a kígyónak annyira bírja őket így megkért hogy segítsek gazdát találni ha esetleg lesz kopasz is az alomban. Mivel a kopasz nagyon kedvelt így napok, max pár hét alatt szinte biztos hogy lenne gazdája, arra gondoltunk ha elválasztható az anyjától akkor hozzám kerül, átszoktatom rendes tápra, szocializálom stb amíg nem kerül új gazdihoz. Már van 4 patkányom (szőrösek így a kopaszt semmiképp se tudnám beszoktatni hozzájuk) 2 tartalék üres ketrecem, hely a ketrecnek, kaja, felszerelés, minden, anya mégsem akar még csak hallani se róla mert "nekünk nem kell több patkány" hiába magyarázom hogy ideiglenes lenne és nem tudnám megtartani a csapatban, csak ismételgeti hogy nem lesz patkány de normális indokot nem tud felhozni. Most tényleg ilyen hatalmas teher egy pici kis patkányka aki ittléte alatt enne napi 10 gramm tápot, elhasználna egy 250ft-os polárplédet meg 4 marék almot meg egy negyed négyzetmétert az asztalomon?
2016. júl. 4. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukád a többit is megtűri.

Gondolom nem dolgozol, hogy te fedezd az állatok szükségleteit..

2016. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szereti őket, sokszor bejön megnézni hogy vannak, hoz nekik nasit, érdeklődik mit csinálnak ,a cuccaikat meg mindig a zsebpénzemből vettem, sosem kértem rá külön pénzt.
2016. júl. 4. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:

próbáld tényleg meggyőzni,hogy ideiglenes, mert keresed nekik a gazdát.

gonolom fél, hogy rajtatok marad

2016. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy kopasz lenne akit semmiképp se tudok beszoktatni a meglévőkhöz mert az egyik bántaná, lehet majd úgy sikerülne ha már meg is van a gazdi csak pár napra kéne vigyáznom rá amíg eljön érte (ismerősöm mesze lakik és tuti van akinek előnyösebb tőlem hoznia)
2016. júl. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!