Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatott lenne érdemes...

Milyen állatott lenne érdemes tartanom? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sajnos nem családi házban lakok már többször gondolkoztam macskán,kutyán de nem igazán lenne jó panelba. Bármi más érdekelne már volt sok mindenem régebben kiskoromban egér,hörcsög,madár,nyúl. De más nincs?
2016. júl. 6. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyuszit tarts.De ha azt választod mindenképpen kettő kell mivel a nyuszik társas állatok.Egyébként nagyon cuki szeretnivaló kis szőrgombócok
2016. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is a nyúlra tudok szavazni. legyen egy elkerített rész neki a lakásban. amikor meg otthon vagy engedd ki őket. szerintem nagyon aranyos állatok, jól "pótolja" a cicát, kutyát.

esetleg még tengerimalacot tudok ajánlani,őket is lehet simogatni és panelban is elvannak.

törpesünt is lehet még tartani. csincsillát , degut is lehet panelban.. +höri, egerek

esetleg vadászgörény.

2016. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Törpesünit akinek pár éve nem volt állata NE tartson! Főleg ne panelba! Akkor kisebb a hely kisebb a ketrec! Bűzösebb is. Sok törődés és odafigyelés! Aki nem ért hozzá ne tartson!

Egyébként ilyen tengerimalac , hörcsög jó mert nekik nem kell olyan óriás hely és olyan sok törődés sem mint a süniknek. Tapasztalat!

2016. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó ez most komoly? :O tengerimalacnak kisebb hely, mint süninek? tengerimalacot eleve párban kell tartani, tehát 120 de inkább nagyobb ketrec, és a rágcsálók sokkal büdösebbek egy süninél (tapasztalat). Még a süni egyedül is elvan, 100-as ketrec elég neki, és nem tudom miért nem ajánlod olyannak akinek nem volt mostanában kisállata. Nekem is sünijeim vannak, és nincs semmi túl extra dolog a gondozásukban. És ha szabadon vannak, szét se rágnak semmit.
2016. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mongol futoeger, horcsog, suni, tengerimalac, nyuszi, lemming, vmilyen eger
2016. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Axolotl
2016. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!