Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik fajta hörcsögöt érdemes...

Melyik fajta hörcsögöt érdemes választani?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék egy hörcsögöt.Én a szíriai aranyhörcsögön gondolkodtam, de sok embertől azt hallottam, hogy a dzsungáliai törpehörcsög aranyosabb.Vélemény?Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! (Első hörim lenne) :)

2016. márc. 3. 18:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*dzsungáriai
2016. márc. 3. 18:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értek velük együtt... Nekem dzsungáriai hörcsögöm volt az első, (35 hörcsögöm volt eddig) és jött még utána 3 db "dzsungi" Én nagyon szerettem őket, viszont jobban a szívemhez nőtt a szíriai aranyhörim. Úgy volt 35 hörcsögöm, hogy ellett a szíriai 2x. A törpehöri aranyos, mert picike, viszont kevesebb ideig él. Az enyémnek 3 év volt a max. Viszont az aranyhörcsögöm 6 évig élt. Imádtam őt, ki lehetett venni, játszhattam vele, sőt a kutya is megszerette, "bolházták" egymást..:)) Ha bármivel kapcsolatban kérdésed lenne, ha megvetted a hörcsögöt, szívesen segítek! :))
2016. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jah, 14/L

Első voltam:))

2016. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod ránézésre eldönteni. számodra melyik az aranyosabb?
2016. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Wow!35 höri az szép!Hát ránézésre nekem is az aranyhöri jön be...De a tulajdonságaikról viszont nem tudok semmit!Köszönöm mind2-töknek a válszt!Mégegyszer le a kalappal előtted 1.válaszoló! :))
2016. márc. 3. 19:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Szerintem nem nagyon van jellembeli különbség.:)
2016. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod, mármint hogy neked mi tetszik. Nekem meg a szíriai nem jön be, én abszolút és feltétlen dzsungis vagyok:))

Én a helyedben az alapján döntenék, hogy

- melyik jobb számodra kézbe venni (mert teljesen más érzés, hiszen a szíriai ugye jóval nagyobb, pláne, ha arra gondolunk, hogy hosszú szőrű is van belőle)

- mennyi helyed van (ha nincs min. 100*50-es, akkor inkább a dzsungit válaszd!)

Ami a természetét illeti, általánosságban elmondható, hogy mindkettő könnyen szelídíthető és barátságos, de persze az adott példány ettől még lehet félős. Egyiket sem tartják "harapósnak".

2016. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt vedd, amelyik neked jobban tetszik. Nekem volt arany, dzsungi, robo. Az arany a kedvencem, de persze ez csak az én személyes véleményem. Elvileg szelídebbek, de erre sem lehet alapozni, hiszen van sok iszonyú barátságos törpe és agresszív aranyhörcsög is.
2016. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a valálaszokat :)

Azt hiszem szíriait szeretnék.Márt csak rá kell szedni anyucit meg apucit, hogy beleegyezzenek :D

Nos a höri ketrec nem probléma, ugyanis akkorát veszünk neki, amekkora szükséges az állatkának :)

2016. márc. 4. 14:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az aranyhöri a kedvencem, szerintem aranyosabbak na meg a méretük miatt jobb kézbe is venni őket.
2016. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!