Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mosómedve tartása?

Mosómedve tartása?

Figyelt kérdés

Hol lehet venni mosómedvét?

mennyire nehéz a tartása?



2016. júl. 7. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Védett, nem lehet háziállatként tartani.


A tartása a te fizikai állapotodon, a mosómedve tömegén, a tartás helyzetétől és időtartamától függ.

2016. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem védett, invazív faj. Magánszemély nem tarthatja.
2016. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem lehet. de ha kicsit utánaolvasol, rá is jössz miért nem.
2016. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer én is felvetettem, hogy kéne egy mosómedve de az állatrendszertan tanárom közölte hogy oké de csak vaspántokkal lezárt ládában tartható, különben minden mozdíthatót tönkretesz. Amúgy Amerikában van aki tartja, macskakajával etetik.
2016. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy könyv, Sterling North: Barátom a mosómedvém, Rascal. Ajánlom olvasásra! Abszolút valós élményen alapul, utána biztosan átgondolod a mosómedve tartását! :D
2016. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát a mosómedve minden csak nem cuki kis simogatni való állatka. Dolgoztam velük, és még ha lenne is lehetőségem akkor se tartanék, mert egy idő után nem bírni vele. Nem szelídíthető.
2016. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!