Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezek közül melyik legyen a...

Ezek közül melyik legyen a hörim neve: Áfonya, Süti, Puncs, Szöszi, Mangó?

Figyelt kérdés
Aranyhörcsögröl van szó, aki még igazából csak a jövőbeli hörim ugyanis 1 hét múlva megyünk el az állatkeresekedésbe, úgy hogy színt nemet nem tudok mondani :)

2016. júl. 18. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én eddig mindig úgy neveztem a kisállataimat (köztük hat hörcsögöt), hogy ránéztem és tudtam: neki ez lesz a neve. Ha nálad ez a taktika nem jön be, én az Áfonyára szavazok.
2016. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, hol is kezdjem? Á, meg van! Nem ajánlatos kisállatot venni kereskedéből. Hogy miért? 1.-nem biztos, hogy jól állapítja meg a nemét 2.-ha nőstényt veszel, lehet, hogy vemhes 3.-nem értenek az állatokhoz (többnyire) 4.-nem tudod honnan származik (vagyis lehet, hogy a szülei testvérek) 5.-van rá esély, higy agresszív hörcsögöt hozol haza, mert nem volt megfelő a környezet/tartása

Én inkább tenyèsztőtől vennék

2016. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Áfonya vagy Mangó
2016. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a második válaszolónak igaza van, lutri állatkereskedésből bármilyen állatot venni és butaság is... Inkább tenyésztőtől vegyél, akkor biztosan egy kezes és cuki hörcsögöt kapsz. Pl Pezsi aranyhörcsög tenyészet nagyon jÓ! :)
2016. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél hörcsögöt állatkereskedésben. :( Ott csak beteg és beltenyésztett állatok vannak, mert senki nem foglalkozik velük. Tenyésztőt keress a környéken, sok van. Ha van Facebookod, csatlakozz be a "Hörcsög imádók :)" nevű csoportba, benne van Magyarország összes tenyésztője, ők segíteni fognak.
2016. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindnkinek kszönöma segítséget a tenyésztőknek pedig utánanézek :)
2016. júl. 24. 20:17
 7/7 anonim válasza:
ÁfonyaSütiPuncsSzösziMangó
2016. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!