Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörény háziállatnak...

A vadászgörény háziállatnak vagy kisállatnak minősül?

Figyelt kérdés
A bérleti szerződésünkben ki van tűzve hogy háziállatot tartani tilos, ezért is szeretném megkérdezni tőletek hogy annak minősül-e vagy egyszerűen kisállatnak mint egy hörcsög stb. Válaszokat köszönöm.

2016. júl. 24. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ha ketrecben tartod kisallat
2016. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát egy vadászgörény eléggé hasonló a cicához,kutyához, tartását tekintve. én mint lakástulajdonos,hogyha kikötöm,hogy nincs háziállat,akkor a vadászgörényt biztosan nem engedném.
2016. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kutyát-macskát sem engednek, akkor vadászgörényt garantáltan nem. Valószínűleg egy akváriumba beleegyeznének, de egy nem lemozgatott, neveletlen görény pillanatok alatt le tudja lakni a lakást.
2016. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem hiszem hogy egy főbérlő különbséget fog tenni kisállat és háziállat között egy szerződésben. Egy bérleti szerződésben ezek csak szinonímák. Szerintem inkább őt kellene megkérdezni arról, hogy a vadászgörény jöhet e. Jobb mintha utólag rájön és aztán megfogalmazásokon kezdtek el vitatkozni. Általában nem a bérlőnek lesz a végén igaza.
2016. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam közben, hogy ha csak "háziállat" van megnevezve a szerződésben az csak a vadállatokat-egzotikus állatokat kutyákat foglalja magába ha kisállatot sem lehetne tartani arra külön kellene még egy alpont. Köszönöm a válaszokat :)!
2016. júl. 24. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:

azért kérdezd meg előbb a tulajt,hogy görényt tarthatsz -e. nem tartom valószínűnek a szerződés alapján.

amúgy mennyit tudsz a görényekről? a kérdés alapján nekem úgy jön len,hogy nem sokat.

2016. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szerződéssel úgy tartasz görényt, hogy előtte ezt nem egyezteted, ahogy kiderül, el fognak küldeni az albérletből.


Érdemes itt elolvasni mindent, amit a görények tartásáról, neveléséről írnak:

[link]

2016. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Volt már 2 görényem szabadba tartottak de sajnos ellopták őket akármilyen hülyén is hangzik a tulajt fölösleges kérdezni még 1 levelemre nem válaszolt. Köszönöm a linket, átnézem.
2016. júl. 24. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!