Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megéri erről az oldalról...

Megéri erről az oldalról megrendelni ezt a ketrecet a tengerimalacaimnak?

Figyelt kérdés

[link]

Mennyire megbízható oldal?



2016. aug. 3. 10:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
7. és 8. válaszolónak köszönöm.
2016. aug. 4. 21:28
 12/23 anonim ***** válasza:
Én sem értek egyet azzal, hogy 100x50 cm elég két malackának.. akármennyit is engeded ki. Építeni akármekkorát tudsz és sokkal jobban jársz, a képek csak kiindulópontok, hogy hogyan kéne összebarkácsolni. Feleannyiból is bőven megvan, mintha boltban vennéd. Az aljára meg raksz egy PVC-t az szintén olcsó és jó. Felesleges ilyen drágán ilyen kicsi ketrecet venni. Nekem a hörcsögöm van 100x50-es helyen. No mindegy... két amalc nem lesz soha boldog ekkora helyen, de ha önző módon nem zavar ez téged, mert mondjuk másnál is így láttad, akkor az ellen nem tudok mit tenni. Minden gazdinak saját döntése, saját felelőssége.
2016. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ha tényleg kevés a hely akkor meg csinálj magas ketrecet emeletekké, plexiből tudsz tálcát csinálni (az üveg brutál nehéz, egy 100x50-es 4mm-es lap 5 kiló és akkor még széle sincs a tálcának, meg egyszer ejted le vagy akár teszed le erősebben) ponthegesztett hálóból meg a rácsot lehet csinálni, nem emlékszem mennyi így most métere de ennek a ketrecnek az árából sokkal nagyobbat tudsz csinálni.

Pl ilyesmiket

[link]

[link]

2016. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, hogyan építsek? A szüleim nem érnek rá ilyenekre.
2016. aug. 5. 19:25
 15/23 anonim ***** válasza:

Hányszor kell elmondani még? Ha nem tudsz megfelelő helyet és körülményeket biztostani az állataidnak ne tartsd őket. Nem kötelező állatot tartani és nm is jog. Állatot tartani kiváltság, de neked kell biztostanod számára a megfelelő körülményeket. (Ja, hogy nincs elég hely???)

16 évesen is tudsz barkácsolni ha akarsz, nem ötéves vagy már... Ha meg nem kérd meg a szüleidet. (Ja, hogy nem érnek rá???) Kérj meg mást. (Ja, hogy te nem tudsz, mert...) Kifogás! Kifogás! Kifogás!

Tarts olyan állatot, aminek tudsz mindent biztosítani. Vagy ne tarts állatot, ilyen egyszerű....

2016. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#14 nem atomfizika, méretre vágod a rácsot és kötegelővel rögzíted, tálcát meg a fresiben is kapni külön ha más nincs, még mindig jobban jössz ki és ha vágsz az egyik tálca alján egy lyukat (hegyesebb szikével el lehet nyiszetelni aztán smirgli és tudsz emeletes 2 tálcás kecót csinálni. Azt meg ne mondd hogy szüleidnek még hétvégén sincs egy szabad órája. 16 évesen már simán meg lehet csinálni, 15 voltam mikor ólmozott üvegképet csiszoltam, vágtam és forrasztottam, ahhoz képest ez semmi.
2016. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Méretre fűrészelsz 4 deszkát, fúrsz egy lukat fúróval, belecsavarod a csavarokat csavarhúzóval, így kész a 4 oldalfal. Az aljára szintén csavarozol egy falapot, annak a tetejére pedig egy PVC-t. Kész. Ha elég magas, nem másznak ki, de ha nem elég magas, akkor veszel egy rácsot is a tetejére. 4 lécet összecsavarozol, kész a keret. A rácsot is belecsavarozhatod a keretbe vagy takkerral rögzíted. 16 évesen ez gyerekjáték.
2016. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Jesszus lány vagyok, azt se tudom ezek mik.
2016. aug. 6. 19:59
 19/23 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok. 14-15 évesen építettem az első nyúlketreceinket teljesen egyedül. Olyasmit, mint ez: [link]

Egy egyszerű, benti tengerimalac ketrec gyerekjáték. Fa, csavar, esetleg drót és PVC (műanyag padló..). Ennyi.

2016. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Fából nem szerencsés mert beszívja a pisit, max ha bevonod belülről lakkal vagy plexivel, keresel neten olyan asztalos céget aki szállít házhoz, elküldöd mi kell, levágják, kihozzák te meg fogsz egy tubus faragasztót és összerakod 10 perc alatt aztán belülről bevonod valami vízhatlannal, akár ráterítesz műanyag ponyvát és kívül rászegeled, tényleg fillérekből ki lehet hozni.

Vagy nézz körbe jófogáson, a használt ketrectől nem kell félni, bevágod a zuhany alá kis domestos társaságában, semmi baja nem lesz az új lakóknak.

2016. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!