Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megéri erről az oldalról...

Megéri erről az oldalról megrendelni ezt a ketrecet a tengerimalacaimnak?

Figyelt kérdés

[link]

Mennyire megbízható oldal?



2016. aug. 3. 10:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A fa a legjobb, de nyilván, ahogy már írtuk az alja PVC-vel legyen bevonva. A többi része nem kell, hogy vízhatlan legyen. Ha kinti lenne, akkor kéne lazúrozni, de most bentiről van szó gondolom. Ketrecet jófogáson olcsón szerzel, de általában mind kicsi..
2016. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
41%

10-es, leírtam feketén fehéren, hogy ha nagy és mozgékony malacokat fog ki akkor le kell majd cserélni a kicsi ketrecet. Olvass figyelmesen a kötözködés helyett.

A fa ketrecet továbbra is baromságnak tartom. Volt már nektek tetves, atkás malacotok? Mielőtt elkezdenétek kötözködni, ezt a legjobb tartás mellett is simán összeszedi a malac a forgácsból, vagy a szénából. Annál a kezelés része az, hogy naponta, kétnaponta az egész ketrecet fertőtleníted. A fa ketrecet a büdös életbe nem fogod tudni úgy sterilizálni, mint a műanyagot.

Én otthon barkácsolt verzióból max az amerikai verziót tudom elképzelni, ahol a cocák el vannak kerítve a szoba egy részén, alattuk polár anyag, amit lehet mosni. Na de azt se fél óra takarítani.

Aki itt sír a 100*50 cm miatt, az tényleg menjen be egy tenyészetbe, vagy az állatmentőkhöz, ott aztán bőgni fog. Én továbbra is tartom, hogy ha eleget rohangál kint a malac akkor elvan ott is, meg a 120*60-asban is.

2016. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
nem akarok kötözködni, de aki jól tartja az állatait az nem elégszik meg azzal,hogy "elvan" ekkora helyen is. ha már fogságban tartjuk őket,akkor legalább adjunk meg nekik mindent a lehetőségekhez képest. de ez csak az én véleményem.
2016. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!