Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vemhes hörcsög etetésén mit...

Vemhes hörcsög etetésén mit változtassak?

Figyelt kérdés
Az etetésén mit változtassak? Több fehérje kell neki azt olvastam meg több kaja, hogy raktározhasson, de van még más amit tudni kéne?
2016. aug. 8. 17:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs származási lapjuk, nem kellene szaporítani. Kívülről te nem látod, hogy milyen belső bajuk lehet.
2016. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Voltak állatorvosnál előtte, többet nem hiszem, hogy tudtam volna tenni... Most csak egyszeri eset, hogy így össze lettek engedve, a kicsiknek pedig megvan a hely már ahova adjuk majd ezért döntöttünk így...
2016. aug. 8. 19:47
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

1 db törpehörcsög = MINIMUM 60•40-es hely,MINIMUM 18-20 cm kerék átmérő, fogkoptató, játékok


Ha hosszú életű egészséges hörcsögre vágysz,vegyél TENYÉSZTŐTŐL!

2016. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az én hörcsögeimnek nagyobb helye van és ezek közül minden van, sok búvóhellyel... Köszönöm a választ!
2016. aug. 8. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!