Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy beszéljem rá? (nyúl)

Hogy beszéljem rá? (nyúl)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy házi nyulat, de anyukám annyira nincs oda az ötletért, pedig már van kutyám és halam is. És fizetném mindenét, én törődnék vele, de nem. Hogy beszéljem rá?

2016. aug. 14. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem se engedte először a cicát de mára úgy vigyáz rá mintha ő lenne minden kincse... Én kértem őt és először azt mondta szó sem lehet róla. Én szó nélkül kiteregettem, mosogattam, segítettem anyának a házimunkában és jó jegyeket szereztem a suliban. Próbáld meg te is vidd le a kutyát sétálni hogy ne anyudnak kelljen (ha mindig te sétáltatod nem szóltam) etesd a halakat és segíts a házimunkában és ha látja hogy a többi állatoddal is törődsz és segítesz neki szerintem meg fogja engedni :)
2016. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A valóság igazából, hogy fél a kisemlősöktől :'''D

A Kutyámmal közösen törődünk. Az egy szem halammal pedig csak én. A suliban sincs semmi baj, büszke rám :D

Egyébként 14/L

2016. aug. 14. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyuszimentőknél van olyan, hogy ideiglenes befogadás. Ha jól emlékszem te is megmondhatod, hogy meddig tudod vállalni a nyuszit, pl. 2 hónapra. De meg kell kérdezni tőlük.

Vesd fel anyukádnak az ötletet, hátha így belemegy. Ha tényleg annyira retteg a nyulaktól, vagy mégsem tudjátok vállalni a nyuszit, akkor a kijelölt idő végén visszaviszitek, legalább addig is jó helyen volt és foglalkoztak vele. De ha anyukád szíve meglágyul, akkor örökbe is fogadhatjátok.

2016. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor talán menjetek el egy állatkereskedésbe vagy valahova ahol van nyuszi és mutasd meg anyudnak uogy aranyosak és nins mitől félnie jobb ötletem nincs :/ de hajrá :D Meg van a Zoocafé ha budapesttiek vagytok az egy kávézó ahol mindenféle állatok vannak és meg lehet őket fogni nagyon aranyos hely keress rá a neten amúgy 1 válaszoló vagyok 15/l
2016. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó te meg vagy veszve,bocs nem azért


Kérdező:

www.wonerbunny.hu

2016. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

* javítom:

www.wonderbunny.hu


Ha egy kedves,bújós és édes nyuszit szeretnél, ajánlom figyelmedbe a TENYÉSZTŐKET!

2016. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!