Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy beszéljem rá a szüleim...

Hogy beszéljem rá a szüleim egy nyúlra?

Figyelt kérdés

Ők azt mondják h büdös, stb. Ez csak egy fellángolás,meg a hasonlók.. de én tiszta szívemből szeretném! 🐰🐇

Előre is köszi a kedves válaszokat. :)



2015. jan. 15. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tanulj meg MINDENT a nyúltartásról. Kezdj el félretenni. Akkor majd látják, hogy nem csak hóbort.
2015. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Alex1987 ***** válasza:
Minden nap hozd elo ezt a temat,es fokepp akor amikor a szuleidnek jo kedvuk van ;)
2015. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Te felkészültél rá, mindent tudsz róla, van pénzed rá, és időd, van neki helye? Mert mondjuk éjjel igen hangos tud lenni, nappal kint szétrág mindent, meg összepiszkol ha olyan. Nekem van nyulam pár hónapja, de csak a szobámban tarthatom, és ez így nagyon nem jó, aludni alig tudok mellette, kivagyok már. Aranyos meg minden de rettentő sok a gond vele. Több mint a 3 macskámmal összesen. Komolyan. o_O Szóval nagyon nézz utána hogy mivel jár, mielőtt nyulat veszel magadhoz.
2015. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, volt mar nyulam. Mindent tudok a tartasarol. Sajnos anyukam meghalt,ezert apukamhoz es a baratnojehez kerultem.. nem tudom hogy alljak elo a temaval..
2015. jan. 16. 08:00
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem is most lett nyuszim. beszélj róla tényle sokat keress képeket, videókat amikkel meggyőzheted őket. elősször nekem is ellenem voltak, de megbékéltek vele. sok sikert ;)
2015. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi szepen. :)
2015. jan. 16. 16:57
 7/12 anonim válasza:
53%
En még régebben szerettem volna nyulat, és nekem is ugyanigy ellenezték,de aztán folyton arrol beszéltem és elkezdtem sporolni a ketrecre,az ételre és mindig elado nyuszikat kerestem az interneten. Ezután anyukámék belátták,hogy nemtudnak lebeszélni rola,ezért másnap megrendeltuk az internetrol azt,amelyiket kiválasztottam. Ennek már vagy két éve és azotta mindig ha meghal egy akkor rogton veszunk egy másikat.Szoval a válasz:Joformán ugyanaz mint a tobbieké,a lényeg hogy sokat néz nyuszis képeket videokat és azokat mutasd meg apukádnak,hogy milyne cuki...és nagyon sajnálom anyukádat!
2015. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, jól értelek, hogy két éve tartasz nyulat és azóta már több is meghalt nálad? Ez hogy történhetett, mikor átlagosan akár 8-10 évig is élhetnek?
2015. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nála nem bírják sokáig a nyuszik...
2015. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 SzMHZs ***** válasza:
Hűha... Még egy hörcsög is vígan elél két évet, nemhogy egy nyuszi :O
2015. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!