Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a hörcsögöm, vagy csak...

Beteg a hörcsögöm, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt két hörcsögöm, akik sajnos 4 évesen meghaltak, öregek voltak.


Ma vettem két kis pici két hetes kislányt, és mindkettő kicsit hiperaktív, amit szeretek is bennük, viszont az egyik folyamatosan azt csinálja, hogy két lábra áll, és hátradől. És ezt egymás után 5-6x is megcsinálja. Most csak unatkozik, vagy valami baja van. Régóta tartok hörcsögöket, de ilyet még nem láttam.


Dzsungáliai törpehörcsögök egyébként.



2016. aug. 15. 18:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tényleg most hallom először, hogy tilos együtt tartani. 10 éve tartok hörcsögöket, de mindig együtt tartottam, volt, hogy 5-6-an is voltak egy helyen. Kereskedésből vannak, és ott mondták, hogy nem lesz semmi baj, és tényleg nem volt. Igazából még soha nem volt ilyen gondom.

2016. aug. 18. 12:38
 12/15 anonim válasza:
56%
nekem is dzsungériai hörcsögöm volt nekem is ezt csinalta és 2,5 évig élt. szerintem normalis
2016. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

Dehogy normális, te ostoba utolsó. Genetikai betegség a beltenyészet miatt. Az pedig nem normális.


Kérdező. A kereskedésekben nyilván azt mondják, vidd el mindet. Így nagyobb a bevételül. Tenyésztőktől vásárolj. Ők nem is adnak el egy helyre kettőt...

2016. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azért szépen is lehetne. Nem kell ostobázni. Szerintem attól még tud normálisan élni, hogy ilyet csinál. Nehogy már elkezdjetek itt vitatkozni...
2016. aug. 20. 13:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez abnormális. Kész. Aki nem tudja,ne írjon baromságokat!
2016. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!